اجرای طرح منظومه های روستایی توسط بنیاد مسکن در منطقه شوراب بخش سیاخ دارنگون

نشست هماهنگی اجرای طرح منظومه های روستایی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز در منطقه شوراب بخش سیاخ دارنگون این شهرستان برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر اجرای طرح منظومه های روستایی توسط بنیاد مسکن در منطقه شوراب بخش سیاخ دارنگون

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، این نشست با حضور شوراها، دهیاران منطقه و معتمدین محلی ترتیب یافت و موضوع اجرای طرح منظومه های روستایی و اولویت های آن به بحث گذاشته شد.

محسن ابراهیمی، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شیراز در حاشیه این نشست بیان داشت: طرح "منظومه روستایی" به منظور توانمندسازی مردم روستا در زمینه‌های اشتغال و معیشتی در روستاهای شاخص این شهرستان اجرا می شود.

ابراهیمی در ادامه گفت: طرح "منظومه های روستایی" فعالیت جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان شیراز است که در قالب این طرح توانمندسازی مردم روستا در زمینه های اشتغال، معیشتی، اقتصادی و عمرانی دنبال می شود.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز خاطر نشان کرد: در این چهارچوب افرادی به عنوان تسهیل گر وظیفه دارند با استقرار در روستاها اهالی را در امور مزبور یاری دهند، مشکلات روستاها را رصد و جمع‌بندی کنند تا برای رفع آنها از طریق هر یک از دستگاه‌های اجرایی اقدام شود، یا تسهیلات مورد نیاز از طریق صندوق کارآفرینی امید به روستاییان پرداخت شود.

ابراهیمی همچنین گفت: کارشناسان خبره‌ای برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده اند تا موانع و مشکلات روستاها را به نحوی جمع بندی کنند تا بهترین گزینه ها برای حل این مشکلات در زمینه اشتغال و عمران و آبادانی روستا به روستاییان ارایه شود.

وی در پایان از دهیاران و اعضای شوراها خواست تا بنیاد مسکن را در اجرای طرح یاری کنند و با اشاره به اثرات بلایای طبیعی، به ویژه سیل و زلزله در شهرستان شیراز و تاثیرات آن بر روستاها افزود: یکی از وظایف بنیاد در تهیه طرح هادی، شناسایی و بازیابی مسیل ها در روستاها با همکاری دستگاههای مسوول است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر