دکتر موسوی در جلسه شورای اداری شهرستان های لامرد و مهر:

۷۰ هزار میلیارد تومان اعتبار پروژه های دو شهرستان است

دکتر موسوی در جلسه شورای اداری شهرستان های لامرد و مهر گفت: تشکر از ویژه دارم از جناب دکتر ایمانیه استاندار فارس که همیشه مسافرت های ایشان و مدیران در سطح استان با خیر و برکت بوده است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ۷۰ هزار میلیارد تومان اعتبار پروژه های دو شهرستان است

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر موسوی در جلسه شورای اداری شهرستان های لامرد و مهر گفت: تشکر از ویژه دارم از جناب دکتر ایمانیه استاندار فارس که همیشه مسافرت های ایشان و مدیران در سطح استان با خیر و برکت بوده است. از دستگاه های استان و شخص استاندار بابت همکاری های بیدریغشان تقدیر نمایم که تا آنجا که قانون اجازه داده است با اینجانب همکاری لازم را داشته اند.

وی در ادامه و خطاب به استاندار فارس گفت: تمام استان به پیشرفت و صنعت در لامرد و مهر توجه خاص دارند. این روند پیشرفت باز هم ادامه خواهد داشت، لذا تا با عنایت و همکاری جنابعالی و توجه بیشتر به این مقوله تسریع در پروژه ها را شاهد باشیم.

موسوی ادامه داد: اعتبار پروژه‌های لامرد و مهر ۷۰ هزار میلیارد تومان است. صنایعی که دیگر مختص لامرد و مهر نیست بلکه برای استان و کشور است.

نماینده مردم لامرد و مهر افزود: جناب ایمانیه از پر کارترین استاندارهای کشور به گواه آمار و ارقام است. انشالله مجموعه مدیران استان پا به پای ایشان عقب افتادگی های استان را مرتفع کنند.

وی گفت: ۵۵ درصد گمرکات استان در لامرد صورت می پذیرد. با این حجم کاری از استاندار محترم می خواهم مساعد نمایند تا گمرک عمومی لامرد که نیاز ضروری مردمان این خطه هم هسن تا پایان سال به بهره وری برسد.

موسوی ادامه داد: طی بررسی های انجام گرفته پیرامون بیمارستان دوم شهر مهر به این نتیجه رسیده اند که ساختمان الحاقی پاسخگو نیازها است. نامه نگاری ها صورت پذیرفته و نقشه ها آماده است که امیدوارم با عنایت شما در روند اجرایی آن سرعت بیشتری اتفاق افتد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر