استاندار فارس در تهران:

از راه آهن تا نمایشگاه بین‌المللی مد و لباس، تا بازدید از اتاق وضعیت جمعیت کشور

استاندار فارس در جلسه با استاندار کرمان و بررسی وضعیت راه آهن شیراز - گل گهر - کرمان و دیدار با دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و همچنین جلسه با سرکار خانم دکتر اختری مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده وزارت کشور روز پرکاری را پشت سر گذاشت و در پایان با دیدار با وزیر محترم کشور اقدامات و نیازهای استان را پیگیری نمود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر از راه آهن تا نمایشگاه بین‌المللی مد و لباس، تا بازدید از اتاق وضعیت جمعیت کشور

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در جریان سفر روز گذشته خود به تهران، در دیدار با دکتر محمد مهدی فداکار؛ استاندار کرمان پروژه راه آهن شیراز - گل گهر - کرمان را بررسی کرد.

در این نشست فازهای عملیاتی این پروژه؛ مسیر احداث خط و نحوه تأمین اعتبارات مورد نیاز اجرای راه آهن زاهدان - کرمان - گل گهر - شیراز - اهواز - شلمچه مورد بحث و بررسی و تبادل نظر استانداران فارس و کرمان قرار گرفت و بر تسریع در اجرای این طرح تاکید شد.

در ادامه سفر استاندار فارس تهران، دکتر ایمانیه با دکتر سید مجید امامی؛ دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار برگزاری هفته بین المللی مد عفیفانه در شیراز در بهار ۱۴۰۳ از سوی دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور پیشنهاد شد که مورد موافقت و استقبال استاندار محترم فارس قرار گرفت.

دکتر ایمانیه همچنین از اتاق وضعیت جمعیت کشور و مرکز رصد شاخص های اصلی در حوزه خانواده و جمعیت کشور بازدید کرد. در این دیدار دکتر زینب اختری مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده وزارت کشور نحوه فعالیت این مرکز را و وضعیت استانهای مختلف و استان فارس را تشریح کرد.

در سفر یک روزه استاندار فارس و معاونین وی به تهران، بررسی عملکرد حوزه های مأموریتی معاونت های ۵ گانه استانداری فارس با حضور جناب دکتر وحیدی وزیر کشور؛ معاونین و مدیران ارشد وزارت کشور برگزار شد.

در این جلسه ۴ و نیم ساعته که دکتر قزل سفلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، مهندس کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، دکتر رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس فرخ زاده، معاون گردشگری و هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری و دکتر خادمی سرپرست معاونت امور هماهنگی اقتصادی استانداری فارس حضور داشتند، عملکرد حوزه های سیاسی؛ امنیتی و اجتماعی؛ امور عمرانی؛ امور اقتصادی؛ توسعه منابع و مدیریت و امور زائرین و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر