رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:

۱۲۶ هزار میلیارد تومان سهم «ومعادن» در اجرای پروژه‌های توسعه‌ای کشور

رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: سهم شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در پروژه‌های توسعه‌ای؛ بالغ بر ۱۲۶ هزار میلیارد تومان است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ۱۲۶ هزار میلیارد تومان سهم «ومعادن» در اجرای پروژه‌های توسعه‌ای کشور

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، محمدرضا موثقی‌نیا که در جلسه کنترل مدیریت شرکت توسعه معادن و فلزات سخن می‌گفت؛ افزود: شرکت توسعه معادن و فلزات هفت پروژه پیشران اقتصادی در حال اجرا دارد که راهبری آن به طور مستقیم با این مجموعه است.

وی گفت: این شرکت دارای پروژه‌های در حال اجرا و برنامه‌ریزی، در شرکت‌های بزرگ معدنی است که در زنجیره ارزش محصولات معدن و صنایع معدنی، تاثیرگذاری بالایی دارد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ایمیدرو راهبری و پایش پروژه‌های توسعه ای شرکت‌ها را در اولویت برنامه‌ها قرار داده‌است، اعلام‌کرد: افزایش تولید از سیاست‌های اصلی این حوزه به‌شمار می‌رود.

ثبت سود خالص ۳۹۱ میلیون دلاری در سال ۱۴۰۱

در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات اعلام کرد: “ومعادن” طی سال گذشته سود خالص ۳۹۱ میلیون دلاری ثبت کرد.

اردشیر سعدمحمدی افزود: با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای هدف‌گذاری شده؛ افزایش سرمایه ۳۰ هزار میلیارد تومانی شرکت مورد توجه است.

وی در معرفی طرح‌های در دست اجرا با راهبری توسعه معادن و فلزات، اظهار داشت: از جمله طرح‌های برجسته که راهبری آن را بر عهده داریم؛ می توان به احداث کارخانه تولید آهن اسفنجی کردستان، اقلید و آرتاویل اشاره‌کرد.

سعدمحمدی افزود: همچنین کارخانه ذوب و فولادسازی کردستان، تکمیل پست ۴۰۰ کیلوولت نیروگاه سمنان و احداث کارخانه کنسانتره‌سازی سنگ‌آهن صبانور از طرح‌های توسعه ای “ومعادن” محسوب میرشود.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات عنوان کرد: احداث کارخانه تولید مس جانجا، تولید استیل کورد و احداث کارخانه تولید فروسیلیکومنگنز بخشی از طرح‌های جاری و درحال برنامه‌ریزی شرکت است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر