برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کنار آرامگاه شیخ اجل

رئیس کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هیات ورزش های همگانی استان فارس در حاشیه این همایش پیاده روی خانوادگی گفت: برنامه های پیاده روی خانوادگی این هفته در بوستان طاووسیه شیراز و در منطقه سه شهرداری شیراز به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، شهرداری منطقه سه و مشارکت هیات ورزش های همگانی استان فارس برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کنار آرامگاه شیخ اجل

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر، رئیس کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هیات ورزش های همگانی استان فارس در حاشیه این همایش پیاده روی خانوادگی گفت: برنامه های پیاده روی خانوادگی این هفته در بوستان طاووسیه شیراز و در منطقه سه شهرداری شیراز به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، شهرداری منطقه سه و مشارکت هیات ورزش های همگانی استان فارس برگزار شد.

محمدرضا جعفری افزود: برنامه های جمعی همگانی با پیوست های فرهنگی برگزار میگردد و کمیته ورزش روزانه ، کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی و کمیته روپایی، کمیته لیوان چینی و کمیته پیشکسوتان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غزه برای عموم برنامه های آموزشی اجرا کردند.

عضو هیئت رئیسه هیات ورزش های همگانی استان فارس در ادامه گفت: اجرای برنامه ورزشی برای عموم و ایجاد نشاط اجتماعی با عث ایجاد روحیه نشاط و امید آفرینی در بین عموم مردم خواهد شد.

در این برنامه هاجری عضو شورای شیراز ، شهردار منطقه سه ، معاون سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، رئیس اداره تربیت بدنی ، مسئول بسیج هنرمندان فارس، کار گروه ورزش همگانی و قهرمانان و بازیکنان اسبق رشته های مختلف ورزشی هم مهمان برنامه بودند و اجرای این برنامه به عهده کریمی مجری صدا و سیمای مرکز فارس بود و در بوستان طاووسیه واقع در بلوار سعدی برگزار شد و در این برنامه بیش از ۳۰ جایزه بین حاضرین قرعه کشی و اهدا شد.

وی افزود: ایجاد روحیه نشاط و امید آفرینی و تشویق به تحرک جسمانی جهت پیشگیری از بیماری ها و آسیب های اجتماعی بخشی از اثرات برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی در محلات شیراز است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر