مدیرکل صنعت، معدن و تجارت فارس مطرح کرد؛

مشکلات ۱۹ بنگاه اقتصادی در استان فارس ارزیابی و رفع شد

مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت فارس در پانصد و پنجاهمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: مشکلات تعداد ۱۹ بنگاه اقتصادی و واحدهای تولیدی  در محل سالن جلسات شهید قاضی استانداری فارس با حضور اعضاء کارگروه و روسای بانک‌های عامل بررسی شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر مشکلات ۱۹ بنگاه اقتصادی در استان فارس ارزیابی و رفع شد

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، حمیدرضا ایزدی گفت: فعالیت در زمینه فولاد، پتروشیمی فرآورده های نفتی، هتل ، همچنین طرح بسته بندی خشکبارقلات و... تولیدات بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی بود که موضوعات اقاله زمین به متقاضی و بخشش جرائم در شهرک‌های صنعتی، موارد مالیاتی تعیین تکلیف بدهی، تامین انرژی، بخشش جرائم گاز و بررسی برخی مصوبات گذشته و … در این نشست مورد گفتگوی کارشناسی قرارگرفت و مصوبات لازم جهت حل مشکلات و موانع تصویب و به دستگاههای ذیربط ابلاغ گردید.

ایزدی افزود: به منظور بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی، به ویژه در موارد مربوط به تکمیل و راه اندازی طرح‌های نیمه تمام، تأمین مالی، تعیین تکلیف بدهی های معوق و همچنین رفع مشکلات مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی ، معادن و رفع موانع صادراتی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، به ریاست استاندار تشکیل و اتخاذ تصمیم جهت سیاست گذاری برای تسهیل دسترسی و تامین زیرساخت‌های مورد نیاز واحدهای تولیدی با رعایت قوانین مرتبط انجام می پذیرد.

دبیر کارگروه تسهیل استان با اشاره به برگزاری منظم و مستمر جلسات کمیته تخصصی و کارگروه استانی اظهار داشت: خوشبختانه نهضت برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید سه شنبه ها درمرکز فارس تاکنون توانسته موانع و مشکلات بسیاری را پیش روی تولید در استان رفع کند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر