حضور مدیرعامل و معاونان گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در سمپوزیوم فولاد

دکتر اردشیر سعدمحمدی به اتفاق جمعی از معاونین و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، در بیــست و پنجمین همــایش پژوهشگران صنعت فولاد کشور حضور یافت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر حضور مدیرعامل و معاونان گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در سمپوزیوم فولاد

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، دکتر اردشیر سعدمحمدی به اتفاق جمعی از معاونین و مدیران شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، در بیــست و پنجمین همــایش پژوهشگران صنعت فولاد کشور حضور یافت.

وی همچنین ضمن بازدید از نمایشگاه بین‌المللی فولاد، در غرفه شرکت‌های صبانور، کاتالیست ایرانیان، بازرگانی معادن و صنایع معدنی ایران و فولاد اقلید پارس حضور یافته و با مدیران این شرکتها گفتگو کرد.

دکتر کیارش مهرانی معاون مالی واقتصادی، دکتر محمدحسین قائمی راد معاون برنامه ریزی و نظارت بر شرکتها و امین صفری معاون توسعه معدن و صنایع معدنی و جمعی از مدیران هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در این برنامه، دکتر سعدمحمدی را همراهی می‌کردند.

قابل ذکر است بیــست و پنجمین همــایش پژوهشگران صنعت فولاد کشور از تاریخ ۲ الی ۴ آبان ماه ۱۴۰۲ تحت عنوان سمپوزیوم فولاد ۴۰۲ توسط انجمن آهن و فولاد ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش با حضور مدیران، پژوهشگران و فعالان معدن و صنایع معدنی برگزار شد. ایجاد زمینه مساعد برای برقراری ارتباط میان دست اندرکاران صنعت فولاد کشور با اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی وپژوهشگران در این زمینه و رفع مشکلات موجود و توسعه هر چه بیشتر این صنعت از اهداف این رویداد به‌شمار می‌رود. سمپوزیوم فولاد ۱۴۰۲ با موضوع «مراحل عبور از تکنولوژی های موجود به فناوری‌های فولاد سبز در کشور» برگزار گردید.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر