آغاز به کار اردوی راهیان پیشرفت دانش آموزی در لامرد

اردوهای راهیان پیشرفت دانش‌آموزی در سال تحصیلی جدید با بازدید ۴۵ نفر از دانش‌آموزان هنرستان فنی امام خمینی لامرد آغاز شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر آغاز به کار اردوی راهیان پیشرفت دانش آموزی در لامرد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، ایوب رحمانی معاون علمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد اظهار کرد: به همت بسیج دانش آموزی ناحیه مقاومت و با همکاری معاونت علمی سپاه، آموزش و پرورش لامرد و مسئولین کارخانه بزرگ آلومینیوم جنوب تعداد ۴۵ نفر از دانش آموزان هنرستان فنی امام خمینی (ره) لامرد از بزرگترین کارخانه آلومینیوم کشور واقع در شهرستان لامرد در قالب اردوی راهیان پشرفت بازدید نمودند.

وی بیان کرد: دانش آموزان دبیرستانی در ابتدای این اردوی علمی، فرهنگی، آموزشی با حضور در یکی از گلزار شهدای شهر لامرد با شهدای جنگ تحمیلی و آرمان های خون پاک شهیدان تجدید پیمان بستند.

وی افزود: با هماهنگی و تلاش معاونت علمی سپاه لامرد قرار است بازدیدهای علمی از مراکز صنعتی و تولیدی شهرستان لامرد بصورت هفتگی و در قالب اردوهای راهیان پیشرفت برای عموم دانش آموزان برگزار گردد.

رحمانی مدیر علمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد با بیان این مطلب که برگزاری این اردوها از برنامه‌های اصلی علمی در سال جاری است اظهار داشت: بنا به منویات و توصیه های رهبر معظم انقلاب، اردوهای راهیان پیشرفت در راستای جهاد تبیین و آشنایی نسل جدید با دست‌آوردها و پیشرفت‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی، پزشکی و ... برگزار می شود.

وی ادامه داد: همانطور که ما در گذشته اردوهای راهیان نور را برای آشنایی دانش آموزان با مفاهیم دفاع مقدس و یادمان های شهدا داشتیم، اکنون اردوهای راهیان پیشرفت علمی را با هدف آشنایی دانش آموزان و آحاد مردم با پیشرفت های انقلاب اسلامی، دست آوردهای متخصصین ایرانی و ... برگزار می کنیم.

وی هدف دیگر از این اردوها را آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان از نزدیک با مراکز علمی، تحقیقاتی و فناوری در حوزه های مختلف صنعتی، علمی و هر حوزه ای که پیشرفت های چشمگیری داشته است بیان نمودند.

او گفت: قرار است با هماهنگی و تلاش معاونت علمی سپاه لامرد بازدیدهای علمی از مراکز صنعتی و تولیدی شهرستان بصورت هفتگی و در قالب اردوهای راهیان پیشرفت برای عموم دانش آموزان برگزار گردد.

رحمانی در پایان بیان کرد: اردوهای راهیان پیشرفت نقش بسزایی در نمایش و معرفی جلوه‌های پیشرفت و توسعه و معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به دانش آموزان دارد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر