راه اندازی کمیته های تخصصی جشنواره نماز «فجر تا فجر» در استان بوشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: کمیته های تخصصی جشنواره ملی نماز "فجر تا فجر" در استان بوشهر راه اندازی شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر راه اندازی کمیته های تخصصی جشنواره نماز «فجر تا فجر» در استان بوشهر

به گزارش خبرنگاران فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر، اصغر جعفری عصر جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری "جشنواره نماز فجر تا فجر" اظهار داشت: استان بوشهر سال گذشته در جشنواره فجر تا فجر به رتبه برتر کشوری دست یافت و امسال نیز برنامه ریزی مناسبی برای موفقیت استان بوشهر انجام شده است.

وی افزود: از چند ماه پیش، جشنواره علمی ادبی فجر تا فجر آغاز شده و تا ۲۰ آذر فرصت بارگذاری آثار فراهم است.

جعفری تصریح کرد: در استان بوشهر، چهار کمیته شامل کمیته ارزیابی، کمیته علمی، کمیته تعلیم و تربیت و کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی برای این جشنواره راه اندازی شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: جشنواره علمی ادبی فجر تا فجر با موضوع ترویج فرهنگ نماز، اجرایی شده و دانش آموزان و دانشجویان و قشر نوجوان و جوان در این عرصه مشارکت می کنند.

جعفری خواستار همکاری خانواده ها برای مشارکت فرزندان در این جشنواره شد و از هنرمندان و نویسندگان و اصحاب رسانه خواست، در اطلاع رسانی این جشنواره اهتمام ورزند.

وی با بیان اینکه جشنواره امسال از سطح استانی به ملی ارتقا یافته ابراز داشت: انتظار داریم هم از لحاظ کمی و هم از نظر کیفی، استان بوشهر بتواند بدرخشد و شاهد موفقیت استان در این جشنواره باشیم.

معاون منابع انسانی استاندار بوشهر اضافه کرد: از ۲۰ آذر که زمان ارسال آثار به پایان می رسد، داوران به بررسی آثار می پردازند و جشنواره نهایی در بهمن ماه برگزار می شود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر