رییس اداره بیمه سلامت لامرد؛

اعلام آمادگی بیمه سلامت جهت تحت پوشش قرار دادن کلینیک های گفتار درمانی و کاردرمانی

ثقفی رییس اداره بیمه سلامت لامرد گفت: بیمه سلامت این آمادگی را دارد تا جهت پزشکان متخصص غیرطرف قرارداد بخش خصوصی و کلینیک های کاردرمانی و گفتار درمانی جهت رفاه بیمه شدگان و کاهش پرداختی هزینه ها ارائه خدمت شود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر اعلام آمادگی بیمه سلامت جهت تحت پوشش قرار دادن کلینیک های گفتار درمانی و کاردرمانی

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، از شهرستان لامرد، یونس ثقفی رییس اداره بیمه سلامت شهرستان لامرد ضمن تبریک هفته بیمه سلامت به کارکنان سختکوش این اداره، مراکز طرف قرارداد و روسای شبکه های بهداشت و درمان در شهرستان های لامرد و مهر در گفت وگو با خبرنگار گزارش خبر در لامرد اظهار کرد: در پنجمین روز از هفته بیمه سلامت که با شعار ارتقاء خدمات، خرید راهبردی و نظارت بر خدمات مطلوب سلامت می باشد امید است بهترین خدمت را به مردم این منطقه داشته باشیم.

این مقام مسول افزود: صندوق های تحت پوشش سازمان بیمه سلامت به بیمه شدگان جهت ارائه خدمت شامل کارمندی، روستاییان، ایرانیان، سایر اقشار(طلاب، ایثارگران، بهزیستی، نظام ارجاع۱ کمیته امداد، صندوق حمایت از زندانیان ) می باشد.

وی ادامه داد: مراکز طرف قرارداد اداره بیمه سلامت در شهرستان لامرد دو بیمارستان (لامرد و اشکنان)، ۱۱ داروخانه، سه فیزیوتراپی، متخصص قلب و عروق، ۱۰ پزشک خانواده شهری بخش خصوصی، دو پزشک خانواده شهری دولتی و ۱۰مرکز سلامت روستایی می باشد.

این مقام مسول بیان کرد: در شهرستان مهر دو بیمارستان (فاطمه الزهراء مهر و صدیقی گله دار)، پنج داروخانه، پنج پزشک خانواده شهری بخش خصوصی و یک پزشک خانواده شهری بخش دولتی و نه مرکز جامع سلامت روستایی می باشند.

او اظهار کرد: پرداخت حق بیمه سلامت جهت صندوق ایرانیان برای پنج دهک اول صفر شد و دهک های شش با ۸۰درصد تخفیف، هفت ۷۰درصد، هشت ۶۰درصد، نه ۵۰درصد و دهک ده مشمول پرداخت ۱۰۰درصد هزینه شدند.

وی با بیان این موضوع که از کل جمعیت شهرستان لامرد ۶۰،۳۴۳ نفر و در شهرستان مهر۴۹،۵۳۶ نفر تحت پوشش بیمه سلامت می باشند، بیماران صعب العلاج، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مشمول کاهش پرداختی در موسسات طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت شدند.

ثقفی، رییس اداره بیمه سلامت شهرستان لامرد افزود: سازمان بیمه سلامت این آمادگی را دارد تا جهت پزشکان محترم متخصص غیرطرف قرارداد بخش خصوصی و کلینیک های کاردرمانی و گفتار درمانی جهت رفاه بیمه شدگان و کاهش پرداختی از جیب مردم خرید خدمت انجام شود.

وی، با بیان این مطلب که همشهریان عزیز در صورت هر گونه مشکل می توانند با کد دستوری ۱۶۶۶ یا سامانه شهروندی (bimehsalamatiranian.ir)تماس حاصل فرمایند اظهار کرد: بیماران تحت پوشش بیمه سلامت که به پزشک خانواده بخش خصوصی خود مراجعه می کنند هزینه وصل سرم و تزریقات که توسط خود پزشک انجام می شود رایگان می باشد.

وی در پایان این مصاحبه اختصاصی با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ارایه خدمت صادقانه به مردم به خبرنگار علم و فناوری اظهار کرد: هدف ارائه خدمت از سوی اداره بیمه سلامت شهرستان لامرد، کاهش پرداخت هزینه های درمانی از سوی مردم می باشد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر