تلاوت قاریان برجسته پس از یک دهه در شبکه فارس ضبط شد

تلاوت قاریان برجسته استان پس از 10 سال در صداوسیمای فارس در قالب برنامه "رایحه وحی" برای پخش از شبکه ها استانی و سراسری ضبط شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر تلاوت قاریان برجسته پس از یک دهه در شبکه فارس ضبط شد

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر، مدیرکل رسانه ملی در استان فارس گفت: ضبط تلاوت قرآن کریم در پاسخ به درخواست مخاطبان و نیاز مبرم صداوسیما به تلاوت های جدید با حضور قاریان برجسته، ممتاز و نام آشنای فارس پس از 10 سال انجام شد.

پهلوانیان افزود: این برنامه با عنوان "رایحه وحی" با حضور 30 قاری مطرح استان در 50 برنامه 5 دقیقه ای با همکاری شورای عالی قرآن سازمان صداوسیما ضبط و تولید شد.

مدیرکل صداوسیمای فارس ادامه داد: در این برنامه، قاریان نوجوان، جوان و پیشکسوت، تلاوت آیاتی از کلام اله مجید را با جدیدترین دستورالعمل ها و روش های قرائت، انجام دادند و کارشناسان شورای عالی قرآن سازمان صداوسیما بر کار آنان بصورت کیفی نظارت کردند.

پهلوانیان ابراز امیدواری کرد پخش تلاوت های جدید قاریان برجسته از شبکه استانی و دیگر شبکه های رسانه ملی، رضایت مخاطبان را به دنبال داشته باشد و انوار قدسی و برکات معنوی قرآن کریم در جامعه اسلامی و زندگی مخاطبان بیش از پیش جاری و ساری شود.

برنامه "رایحه وحی" به تهیه کنندگی جلیل ولی بیگی، کارگردانی سیداحمد حجازی، نور و تصویر مهدی یوسفی و صدابرداری سیدجواد هاشمی در سیمای فارس تولید شد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر