به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛

فرماندهان یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان کرمان با استاندار کرمان دیدار کردند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان یگان‌های ارتش مستقر در استان کرمان به مناسبت هفته دولت با استاندار کرمان دیدار و گفتگو کردند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر فرماندهان یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان کرمان با استاندار کرمان دیدار کردند

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در این دیدار از کمک‌های ارتش در حوادث طبیعی و اجرای بهتر اهداف و برنامه‌های استان تقدیر کرد.

وی گفت: در حوزه کشوری نیز ارتش در برابر تهاجمات دشمن، همواره با تواضع و هوش سیاسی بالا، برخورد کرده و در ذهن مردم ایران تمام رفتارها و تلاش‌ها ماندنی است.

امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریک هفته دولت گفت: ارتش علاوه بر وظیفه ذاتی خود در حوزه‌های دفاعی و امنیتی به خصوص حفظ حدود جمهوری اسلامی در همه عرصه‌ها در خدمت اهداف دولت جمهوری اسلامی ایران بوده و به عینه این امر خطیر را ثابت کرده است.

وی با اشاره به اینکه ارتش در همه موارد در کنار دولتمردان بوده، گفت: امروز نیز قرارگاه جنوب شرق علیرغم تنوع مسئولیت‌ها در سه استان کرمان، سیستان بلوچستان و هرمزگان، مسئولیت مباحث دفاعی و امنیتی را دارد.

غلامعلیان گفت: سخت‌ترین ماموریت دفاعی ما در حوزه حفاظت از سواحل مکران است و در حدود 500 کیلومتر نوار ساحلی، یگان‌های دریایی و هوایی ارتش مستقر هستند.

وی با تاکید بر اینکه ارتش باید در دولت مردمی کنار مردم باشد، گفت: ارتش جدا از جهت‌گیری‌های سیاسی و جناحی اولویت اول را خدمت به مردم می‌داند و پا در رکاب ولایت همواره در خدمت اهداف دولت مردمی خواهد بود.

خاطر نشان می‌گردد در این مراسم امیر دریادار دوم فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا و ناخدا یکم رحیمی راد معاون هماهنگ کننده فرماندهی آماد و پشتیبانی نداجا نیز حضور داشتند.