تبیین سیاست ها و برنامه های حوزه سلامت در مساجد فیروزآباد

مسوولان حوزه سلامت فیروزآباد با هدف رسیدگی به مسایل بهداشتی و درمانی در راستای جهاد تبیین در حوزه سلامت، با اهالی روستای «آبگل» بخش میمند و نمازگزاران مساجد «آیت اللهی» و امام حسن مجتبی(ع) این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر تبیین سیاست ها و برنامه های حوزه سلامت در مساجد فیروزآباد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزآباد، هدف از اجرای این برنامه ها و دیدار با مردم را شفاف سازی عملکرد حوزه سلامت و پاسخگویی مسوولان به پرسش های مردم در راستای جهاد تبیین در حوزه سلامت عنوان کرد.

دکتر «محمد دوله» با اشاره به سیاست های کلان عرصه بهداشت و درمان و سند چشم انداز بیست ساله کشور گفت: ایجاد ظرفیت های علمی کشور یکی از دستاوردهای عظیم و ارزنده انقلاب اسلامی ایران و اساس ظرفیت های علمی کشور است و بروز استعدادها در کشور حاصل تلاش های بسیار و از آرمان هایی است که بر اساس سند چشم انداز باید با بررسی دقیق، اجرایی شود و در این زمینه دانشگاه های علوم پزشکی کشور توانمندی های بسیار بالایی برای تحقق اهداف مورد نظر در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دارند.

او با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که مساله‌ سلامت را از اولویت های هر کشوری عنوان کرده اند، اضافه کرد: این سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی به روشنی نشان دهنده‌ اهمیت سلامت مردم به عنوان یکی از مسایل اساسی و حیاتی کشور است و در زمینه‌ ارتقای سطح سلامت عمومی یکی از مسایل مهم، نقش و فداکاری کادر بهداشت و درمان است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزآباد همچنین با تاکید بر ضرورت جهاد تبیین در حوزه جوانی جمعیت گفت: برای حفظ مسیر توسعه و پیشرفت گام دوم انقلاب، حفظ جمعیت جوان امری ضروری است و نگاه به جوانی جمعیت باید در مسیر توسعه، پر رنگ باشد.

پایان بخش دیدارهای مسوولان حوزه سلامت فیروزآباد با نمازگزاران در مساجد این شهرستان، پاسخگویی به پرسش های مردم در زمینه مسایل مختلف حوزه سلامت این شهرستان بود.