مدیر کل صمت استان فارس:

در راستای متوقف نشدن چرخه تولید با تلاش کارگروه تسهیل

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس به ریاست استاندار فارس و حضور اعضای کارگروه تشکیل جلسه داد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر در راستای متوقف نشدن چرخه تولید با تلاش کارگروه تسهیل

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت استان فارس در پا نصدو سی و هشتمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه احیا و فعال سازی واحدهای راکد گفت: به منظور هماهنگی و تصمیم گیری جهت توسعه تولید، بهبود، گره‌گشایی و حل مشکلات از واحدها نیز موضوعات ۲۴ بنگاه اقتصادی و واحدهای تولیدی مورد بررسی و با تدابیر ارائه شده توسط اعضای کارگروه، زمینه حل مسائل و تسهیل یا تسریع در حل موانع و بازگشت به تولید این واحدها فراهم و تصمیمات لازم برای رفع چالش آنها گرفته شد.

حمیدرضا ایزدی با تاکید بر رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی و صنایع تولیدی در راستای توسعه افزود: بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی مطرح شده این نشست با موصوعات ترخیص کالای وارداتی، تعیین تکلیف بدهی، تمدید کارت بازرگانی، درخواست تسهیلات و... که در زمینه فرآورده های لبنی، تولید قطعات الکترونیکی خودرو، کاشی و سرامیک، سیانیدسدیم، پنیر پیتزا، فلافل، ناگت و... فعالیت دارند که با نظر کارشناسان حاضر در جلسه برای آنها گره گشایی شد.

ایزدی با اشاره به برگزاری نشست های متعدد برای رفع موانع تولیداضافه کرد: تلاش کارگروه تسهیل درراستای متوقف نشدن چرخه تولید است در این راستا ایجاد زیرساخت ها، تقویت تولید داخلی و رفع چالش های اقتصادی ضرورت دارد ، که در این راستا لزوم سرمایه گذاری های کلان در صنایع بزرگ ، رفع موانع کسب‌وکار، اشتغال‌زایی، جلوگیری از تعطیلی بنگاه‌های تولیدی و صنعتی مورد توجه و تاکید مسولین و فعالان اقتصادی ، صنعتی و تولیدی در استان و کشور است.