استاندار فارس در سومین روز برگزاری اجلاسیه روسای آموزش و پرورش استان همزمان با سراسر کشور تاکید کرد:

ضرورت اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی از طریق برگزاری اردوهای پیشرفت

استاندار فارس گفت: اطلاع رسانی درخصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی به جامعه به ویژه ارتقای آگاهی دانش آموزان از طریق برگزاری اردوهای پیشرفت بسیار موثر خواهد بود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ضرورت اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی از طریق برگزاری اردوهای پیشرفت

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمدهادی ایمانیه در سومین روز برگزاری اجلاسیه مدیران و روسای آموزش و پرورش استان که همزمان با سراسر کشور در شیراز برگزار شد اظهار کرد: راه اندازی میز خدمت از سوی مدیران و پاسخگویی به مردم از کارهای ارزشمندی است که باید همواره در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: در آموزش و پرورش مدیران باید به دانش آموزان و اولیای آنها پاسخگو باشند و خدمت کنند چرا که اغلب افتخارات را دانش آموزان برای کشور به ارمغان آوردند.

وی افزود: اطلاع رسانی درخصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی به جامعه به ویژه ارتقای آگاهی دانش آموزان از طریق برگزاری اردوهای پیشرفت بسیار موثر خواهد بود.

ایمانیه تصریح کرد: نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز از مهمترین مواردی است که مدیران و روسای آموزش و پرورش باید بیش از پیش به آن اهتمام ورزند.

وی اضافه کرد: از نیازهای امروز ما توسعه و تقویت جهاد تبیین است لذا آموزش و پرورش باید این مهم را در دستور کارقرار دهد و در راستای ارتقای سطح معرفتی معلمان دوره های تخصصی را برگزار کند.

استاندار فارس با اشاره به موضوع مولد سازی، خاطرنشان کرد: طرح مولدسازی باید با جدیت در آموزش و پرورش دنبال شود و درآمدهای ناشی از آن در جهت حل مشکل فضاهای آموزشی همان منطقه هزینه خواهد شد.

وی ادامه داد: پاسخ به شبهات دانش آموزان موضوع مهمی است که باید به آن پرداخته شود و افراد متخصص تربیت و سپس وارد مدارس شوند تابااطلاعات جامع به پاسخگویی بپردازند.

دکتر ایمانیه با بیان اینکه بر اساس روایات دینی فرصت ها همانند اِبر می گذرد، ادامه داد: مدیران باید نهایت استفاده را از فرصتی که برای خدمت برایشان فراهم شده است‌ را داشته باشد و شب و روز به مردم خدمت کنند چرا که هیچ کاری ارزشمندتر از خدمت کردن به مردم نیست.