رئیس مجمع نمایندگان مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی در اجلاس روسای آموزش و پرورش استان خبر داد:

پیگیری ویژه پرداخت مطالبات و معوقات بازنشستگان سال ۱۳۹۲ تا کنون

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: در تلاشیم مطالبات و معوقات بازنشستگان با محوریت صندوق بازنشستگی کشوری به جای خوبی برسد به طوری که مطالبات برای این یک دهه معوقه نباشد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پیگیری ویژه پرداخت مطالبات و معوقات بازنشستگان سال ۱۳۹۲ تا کنون

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، مجید انصاری در اجلاس روسای آموزش و پرورش استان فارس که همزمان با اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور در شیراز درحال برگزاری است گفت: در برنامه ۵ ساله هفتم چند مسئله در رابطه باحمایت از بازنشستگان از طرف کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مطرح و تصویب شده است.

رئیس مجمع نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی در تشریح این مسائل افزود: ارائه خدمات رفاهی شاغلین در سازمان ها و وزارت خانه ها به بازنشستگان، ارائه خدمات درمانی در ۲ سطح عادی و تکمیلی که در سطح تکمیلی در دو سطح خدماتی که با تفاوت در پرداخت مبلغی که خدمات گیرنده دارد انجام شود.

نماینده مردم شهرستانهای ممسنی و‌رستم در مجلس شورای اسلامی در تشریح دیگر مسائل افزود: در تلاشیم حداقل ۹۰ درصد دریافتی شاغلین شامل حقوق دوران بازنشستگی گردد و رتبه بندی شاغلین به بازنشستگان نیز تعمیم داده شود.

وی ادامه داد: سعی داریم مطالبات و معوقات بازنشستگان از سال ۱۳۹۲ به بعد با محوریت صندوق بازنشستگی کشوری نیز به جای خوبی برسد که مطالبات برای این یک دهه معوقه نباشد.