۳۱۲ اشتراک رایگان گاز به مددجویان و ایثارگران مازندران واگذار شد

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: ۳۱۲ اشتراک رایگان گاز از ابتدای امسال تا پایان تیر به مددجویان و ایثارگران استان واگذار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ۳۱۲ اشتراک رایگان گاز به مددجویان و ایثارگران مازندران واگذار شد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، قاسم مایلی رستمی گفت: در ۴ ماه نخست سال ۱۴۰۲ و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به اقشار ضعیف جامعه و برخی نهاد‌های استان، ۳۱۲ اشتراک رایگان گاز واگذار شد.

او افزود: از این تعداد اشتراک رایگان، ۱۰۳ مورد به مددجویان کمیته امداد و ۸۹ مورد به مددجویان بهزیستی واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران اعلام کرد: ارزش ریالی این تعداد اشتراک رایگان ۷۵۹.۳۵۷.۳۵۰ ریال است که ۴۱۲.۹۷۷.۶۴۰ ریال آن مربوط به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است.

مایلی رستمی گفت: برخی اشتراکات نیز به مکان‌هایی شامل مساجد، حسینیه‌ها و موزه‌های دفاع مقدس، واگذار شده است.

او ضمن تأکید بر حفظ و تکریم جایگاه والای خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و لزوم خدمت همه جانبه به آنان، اعلام کرد: در بحث واگذاری اشتراک رایگان، ۲۰ مورد به خانواده معزز شهدا، اسرا و مفقودین، ۲۰ مورد به رزمندگان دفاع مقدس با حضور حداقل شش ماه در جبهه ها، ۲۰ مورد به جانبازان بالای ۲۵ درصد و ۲۵ مورد به جانبازان زیر ۲۵درصد اختصاص یافته است.

مایلی رستمی در پایان از مددجویان نهاد‌های حمایتی و اعضای خانواده شهدا و ایثارگرانی که از اشتراک رایگان استفاده نکرده اند، درخواست کرد با معرفی نامه به شرکت گاز مراجعه و برای یک بار کنتور و اشتراک رایگان دریافت کنند.