ارائه خدمات سلامت محور، با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بسیج جامعه پزشکی فارس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بازدید از محل برپایی اردوی جهادی سلامت محور در درمانگاه شهید مطهری شیراز گفت: خداوند بزرگ به مجموعه درمان استان و بسیج جامعه پزشکی فارس توفیق داده تا هفتاد و پنجمین اردوی جهادی سلامت از ابتدای سال 1402 تا کنون را در استان برگزار کنند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ارائه خدمات سلامت محور، با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بسیج جامعه پزشکی فارس

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر «سید وحید حسینی» با اشاره به اینکه این اردوی جهادی چهارمین اردویی است که از آغاز سال تا کنون در درمانگاه شهید مطهری شیراز برگزار می شود، اضافه کرد: در این اردوهای جهادی، خدمات تخصصی و فوق تخصصی هدفمند به اقشار مختلف جامعه ارایه می شود که امروز دومین اردوی جهادی ویژه کارکنان زیرمجموعه شهرداری شیراز، با همکاری بسیج شهرداری، ویژه رانندگان تاکسی های شهر شیراز و خانواده آنها در حال برگزاری است.

او با اشاره به انجام دو مرحله غربالگری گروه هدف این برنامه افزود: افرادی که به درمان های تخصصی و فوق تخصصی نیاز داشته اند امروز به این محل مراجعه کرده اند و با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته های مختلف ویزیت شده و در صورت نیاز به بیمارستان ها و مراکز درمانی ارجاع می شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار امیدواری کرد؛ اینگونه فعالیت های جهادی و خیرخواهانه همچنان تداوم داشته باشد و بهترین خدمات تشخیصی و درمانی به مردم فارس ارایه شود.

دکتر حسینی ادامه داد: در این اردوی جهادی خدمات درمانی در رشته های مختلف از جمله نورولوژی، نوروسرجری، داخلی، توانبخشی، ENT، چشم پزشکی، قلب و اعصاب و روان، همچنین داروهای موردنیاز بیماران به صورت رایگان به آنان ارایه می شود.

این اردوی جهادی به همت کانون بسیج جامعه پزشکی درمانگاه شهید مطهری شیراز و با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بسیج جامعه پزشکی فارس، برگزار شد.