روند خدمت رسانی بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج توسط وزیر بهداشت بررسی شد

وزیر بهداشت در ادامه سفر به استان کرمان، با حضور در کهنوج، از بخش های مختلف بیمارستان ۱۲ فروردین و همچنین پروژه ۲۲۰ تختخوابی این شهرستان بازدید کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر روند خدمت رسانی بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج توسط وزیر بهداشت بررسی شد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه بازدید از بخش تصویربرداری بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج، توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و محرومیت زدایی را اصلی ترین رویکرد و هدف دولت مردمی دانست و گفت: با تلاش های ارزنده دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و مسئولان محلی، اقدامات ارزشمندی برای ارتقای سلامت جنوب کرمان انجام شده و هدف اصلی ما ارائه خدمات درمانی مورد نیاز مردم در مناطق محل سکونتشان است تا هیچ بیماری برای دریافت خدمت، نیازمند مراجعه به مرکز استان یا استانهای همجوار نباشد.

وی با اشاره به تامین تجهیزات پزشکی پیشرفته در شهرستان کهنوج، این اقدام را ارزنده خواند و گفت: خوشبختانه دستگاه MRI بیمارستان کهنوج که از پیشرفته ترین محصولات در دنیا ست، نصب و راه اندازی شده است.

وزیر بهداشت با اشاره به تامین دستگاه های دیالیز و اجرای طرح توسعه اورژانس بیمارستان ۱۲ فروردین، یادآور شد: تکمیل بیمارستان جامع ۲۲۰ تختخوابی کهنوج با اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت، در دستور کار است که امیدواریم در سال آینده، تکمیل و افتتاح شود.

گفتنی است بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی کهنوج در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع و زیربنای ۲۳ هزار متر مربع در ۳ طبقه با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد، در حال احداث است.