مدیرکل پست استان فارس مطرح کرد:

پیشتازی شهرداری آباده در اجرای طرح ملی GNAF

با حضور مدیرکل پست استان فارس، از تابلوهای معابر و میادین سطح شهر آباده رونمایی شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پیشتازی شهرداری آباده در اجرای طرح ملی GNAF

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، طی مراسمی که در روز دوشنبه 23 مرداد سال جاری با حضور مهدی آزادی مدیرکل پست استان فارس، میثم خداداد فرماندار فرمانداری ویژه آباده، حمید موحدی مسئول کدگذاری پست استان، دانشور رئیس شورای شهر، شاکر شهردار آباده، محمدمهدی آستانه رئیس پست شهرستان و تعدادی از کارشناسان حوزه شهرداری و فرمانداری این شهرستان در محل شهرداری آباده برگزار شد، از تابلوهای جدید معابر شهری مزین شده با تمثال شهدا و نقوش منبت آباده رونمایی شد.

در این مراسم، مدیرکل پست استان فارس، اقدام شهرداری آباده را گامی بزرگ در اجرای طرح کدگذاری و نصب تابلوهای معابر شهری عنوان کرد و گفت: این اقدام ارزشمند، قدمی مثبت در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و افزایش کیفیت خدمت رسانی ادارات در پروژه ملی GNAF خواهد بود.

آزادی در ادامه ضمن اشاره به اینکه آباده از جمله شهرستان های پیشتاز در اجرای طرح نصب پلاک آبی املاک در استان فارس می باشد، ارتقای پلاک های کد پستی فعلی را به پلاکهای دارای کیوآر بارکد در گام بعدی، از اقدامات موثر پیشبرد روژه ملی جی نف مطرح کرد.

در ادامه این مراسم، شهردار آباده با بیان اینکه تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ تابلوی معابر شهری آباده، مزین شده به تمثال شهدای والامقام دفاع مقدس و نقوش منبت این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال نصب خواهد شد افزود: منبعد کوچه بدون نام در شهر آباده وجود نخواهد داشت.

در ادامه خداداد فرماندار آباده ضمن تقدیر از شهرداری این شهرستان در به روز رسانی تابلوهای معابر شهری، از اداره کل پست استان فارس جهت همکاری های انجام شده قدردانی کرد.

در پایان از تابلوهای جدید معابر شهری آباده رونمایی و تفاهم نامه ای جهت افزایش همکاری فی مابین اداره کل پست استان فارس و شهرداری آباده در راستای پیشبرد اهداف روژه ملی جی نف در دیگر شهرهای این شهرستان به امضا رسید.