نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی:

تلاش کارکنان پست استان فارس در ایام نزدیک به اربعین حسینی قابل تقدیر است

روح اله نجابت طی بازدید از اداره کل پست استان فارس از تلاش کارکنان این اداره کل در راستای کارسازی و توزیع گذرنامه های زائرین کربلای معلی قدردانی کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر تلاش کارکنان پست استان فارس در ایام نزدیک به اربعین حسینی قابل تقدیر است

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، طی بازدید روح اله نجابت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از اداره کل پست استان فارس در روز پنجشنبه 2 شهریور با بیان اینکه بارزترین خصوصیت کارکنان شبکه پستی، امانتداری است، تلاش کارکنان این اداره را در راستای کارسازی، تحویل و توزیع گذرنامه های زائرین اربعین حسینی مورد تقدیر قرار داد و خدمت رسانی کارکنان پست را کاری جهادی عنوان کرد.

روح اله نجابت طی بازدید میدانی از ستاد اربعین حسینی در پست مرکزی شیراز، از خدمت رسانی این اداره کل به زائرین اعلام رضایت کرد و در خصوص پیگیری جهت حل مشکلات موجود در اداره کل پست استان فارس قول مساعدت داد.

مهدی آزادی، مدیرکل پست استان فارس نیز ضمن اشاره به افزایش کار کارکنان در ایام اخیر بدلیل ورود گذرنامه های زائرین اربعین، از کارسازی نزدیک به 30 هزار گذرنامه در پست استان فارس طی سه شیفت کاری در هفته اخیر خبر داد.

آزادی در ادامه این دیدار، به افزایش سنوات خدمت موزعین موتورسوار و به مخاطره افتادن سلامت آنها اشاره کرد و خواستار تلاش جهت قرار دادن شغل نامه رسانی در زمره مشاغل سخت شد.