در سفر به استان سیستان و بلوچستان انجام شد؛

بهره برداری از 13 پروژه بهداشتی و درمانی به ارزش 123 میلیارد تومان با حضور وزیر بهداشت

در سفر وزیر بهداشت به استان سیستان و بلوچستان و در مراسمی، 13 پروژه بهداشتی و درمانی به ارزش 123 میلیارد تومان به صورت همزمان، از طریق ارتباط زنده تصویری به بهره برداری رسید.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بهره برداری از 13 پروژه بهداشتی و درمانی به ارزش 123 میلیارد تومان با حضور وزیر بهداشت

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، با بهره برداری از این پروژه ها که در شهرهای زاهدان، سراوان و سیب و سوران بود، در مجموع سه هزار و 500 متر مربع فضای بهداشتی و درمانی به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، افزوده شد.

از مهمترین این پروژه ها می توان به بهره برداری و راه اندازی دستگاه سی تی آنژیو 160 اسلایس و بخش های عفونی و مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان و دستگاه MRI بیمارستان ایرانمهر شهرستان سراوان اشاره کرد.

یک باب مرکز جامع خدمات سلامت در چله زرد زاهدان، 6 باب خانه بهداشت و 2 باب واحد مسکونی کارکنان بهداشت و درمان در شهرستان های زاهدان، سراوان و سیب و سوران از دیگر پروژه هایی بود که امروز به بهره برداری رسید.

در این مراسم علاوه بر جمعی از معاونین و مدیران ارشد وزارت بهداشت، دو نفر از نمایندگان مردم استان در مجلس و همچنین رییس و معاونین دانشگاه های علوم پزشکی زاهدان و ایرانشهر، حضور داشتند.