گفت و گو با «پژمان شامیری» بازیگر نوجوان استان فارسی

گفت و گوی "پژمان شامیری" بازیگر نوجوان استان فارس را درباره فعالیش‌ در عرصه هنر بخوانید.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر گفت و گو با «پژمان شامیری» بازیگر نوجوان استان فارسی

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر، پژمان شامیری گفت: در سال 1399 وارد عرصه هنر و بازیگری شدم و بعد از اتمام کلاس‌های بازیگری زیر نظر استاد "اسماعیل راد" پا به دنیای حرفه ای بازیگری نهادم و در سریال‌هایی همچون هوای پدر و معلم و نمایش‌هایی از جمله تولدی دوباره و عشق به خانواده و... حضور داشتم و هم‌اکنون هم در نمایش عشق با اصالت در حال ایفای نقش می‌باشم.

این هنرمند نوجوان بیان داشت: بنده سال های قبل از اینکه وارد عرصه هنر بشوم خیلی تئاتر و فیلم تماشا می‌کردم و همیشه آرزو داشتم در فیلم و تئاتر حضور پیدا کنم تا اینکه این اتفاق خوب برای من افتاد و وارد هنر شدم.

شامیری در خصوص حرفه‌ی هنر افزود: واقعا هنر دریای بیکرانی هست که هر چه جلوتر بری عمیق تر خواهد بود و باعث رشد فکر و جا افتادگی انسان در نحوه برخورد اجتماعی می‌شود، هنر روح را ارامش میدهد و باعث می‌شود که زاویه نگاه انسان به دنیا متفاوت باشد.

بازیگر سریال‌های همچون هوای پدر و معلم در خصوص سرمایه‌گذاران و اسپانسرهای عصر هنر اشاره‌ای داشت و گفت: بی شک اگر در استان فارس سرمایه‌گذاران و اسپانسرها روحیه‌ی حمایتی و همکاری با ساخت فیلم را داشته باشند اتفاق های خوبی خواهد افتاد و کارگردان بدون دغدغه‌ی مالی می‌تواند به صورت مستمر فیلم بسازد و این خود باعث می شود بازیگران همچون بنده حقیر بتوانم فعالیت بیشتری در این زمینه داشته باشم و زودتر به هدفم برسم.

پژمان شامیری افزود: لازم به ذکر است که بنده بعد یک سال کلاس های بازیگری موفق به اخذ مدرک دوره ی حرفه ای بازیگری از آموزشگاه هنر های نمایشی رادیس شدم.

شامیری در پایان گفت: از خانواده و همچنین استاد "اسماعیل راد" که زمینه را برای فعالیت و پیشرفت اینجانب فراهم کردند و و همچنین تشکر ویژه نیز از خبرنگار خوش ذوق "عباس ستایش‌گو" دارم.