برگزاری جشنواره دانش و پژوهش امام علی(ع) نداجا

جشنواره دانش و پژوهش امام علی(ع) نداجا با حضور امیر حبیب الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، غلامرضا مصباحی‌مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و امیر شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش و حجت الاسلام صنعت پور امیری رئیس اداره عقیدتی سیاسی نداجا در ستاد نیرو دریایی برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری جشنواره دانش و پژوهش امام علی(ع) نداجا

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، امیر شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در جشنواره دانش و پژوهش نیروی دریایی ارتش که در ستاد این نیرو برگزار شد، با بیان اینکه با توجه به تاکیدات رهبری اقتدار در جهان حرف اول را می‌زند، گفت: اگر همه قدرت ها را داشته باشیم اما اگر آن‌ها به اقتدار نرسانیم یک گام عقب‌تر هستیم.

وی افزود: ما امروز به عنوان نیروی دریایی ارتش در حال گشت‌زنی در سواحل هستیم و این ماموریت محوله به خود را به نحو کامل به انجام می‌رسانیم.

دریادار ایرانی با اشاره به اهمیت اقتدار کشور در حوزه‌های مختلف بیان کرد: اقتدار کنونی نظام جمهوری اسلامی ایران بر پایه علم و دانش محقق شده و ما امروز توانسته‌ایم از طریق این علم و دانش اقتدار خودمان را در عرصه اقیانوس‌ها به نمایش در بیاوریم.

وی ادامه داد: مرزهای آبی کشورمان به عنوان ماموریت اولیه ما است. اما، مرزی برای ماموریت اصلی ما وجود ندارد و هر کجا منافع ملی کشور ما باشد ما در آن نقطه حضور داریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه برگزاری رزمایش‌ها با بیش از چندین نوآوری و اولین‌ به دلیل اتکا به علم و دانش است، تصریح کرد: حرکت نیروی دریایی ارتش به سوی استفاده از علم و دانش‌بنیان‌شدن به ما کمک می‌کند تا در حوزه‌های مختلف شاهد نوآوری باشیم.

این فرمانده عالی‌رتبه کشورمان با اشاره به گسترش دامنه ژئوپلتیکی کشورمان بیان کرد: امروز در حوزه ژئوپلتیک مرزهای خودمان را گسترش داده‌ایم و قصد داریم این اقتدار را در همه مرزهای آبی خودمان نشان دهیم.

دریادار ایرانی در پایان با اشاره به ضرورت توسعه سواحل مکران تاکید کرد: توسعه سواحل مکران امروز ضرورت دارد و همه باید دست به دست هم دهیم تا به هر شکل ممکن این اتفاق مبارک را رقم بزنیم.

وی همچنین افزود: امیدواریم تا در آینده اتفاقات مهمی را در شان کشور و مردم عزیزمان انجام دهیم.


پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر