لیائی در نشست بزرگداشت روز عفاف و حجاب تاکید کرد؛

لزوم نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب در شبکه پستی کشور

مدیرعامل شرکت ملی پست با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب در فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید بر مساله عفاف و حجاب، خواستار نهادینه سازی فرهنگ استفاده از حجاب و عفاف توسط همکاران در سطح شبکه پستی کشور شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر لزوم نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب در شبکه پستی کشور

به گزارش خبر شرکت ملی پست؛ صبح روز سه شنبه 21 تیر 1401 همزمان با روز بزرگداشت عفاف و حجاب نشستی با حضور محمود لیائی؛ معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست، وحیدرضا تقی پور، سرپرست دفتر مدیرعامل و امور استان ها و جمعی از بانوان شبکه پستی کشور به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس برگزار شد.

معاون وزیر ارتباطات ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر با اشاره به برنامه های دولت سیزدهم در مسیر گسترش فرهنگ حجاب و عفاف، از برنامه ریزی پیرامون این مهم در شرکت ملی پست برای تبلیغ حجاب برتر خبر داد.
مدیرعامل شرکت ملی پست با تاکید بر خدماتی بودن شرکت ملی پست و حضور بانوان در بخش های مختلف خدمت، افزود: همکاران ما نباید از مساله حجاب و عفاف غافل شوند تا محیطی امن برای آنان در محیط کار فراهم شود.

لیایی ادامه داد: بانوان شرکت ملی پست با انتخاب حجاب برتر می توانند این مهم را اثبات کنند که حجاب آنها هیچ محدودیتی در انجام وظیفه سازمانی شان وارد نمی کند بلکه بهره وری فعالیت شان را بالاتر برده و این خود عامل تشویق برای سایر همکاران خواهد شد.

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به توطئه دشمنان در مبارزه با عفاف و حجاب و عادی نگاری بی حجابی در سطح جامعه افزود: این امر وظیفه همکارانی که از حجاب برتر استفاده می کنند را سنگین تر می کند و انتظار می رود با همکاری یکدیگر و رواج این فرهنگ در سطح شرکت ملی پست زمینه های انتقال آن بین همکاران و مشتریان را فراهم آورند.

مریم سلحشورنژاد مسئول امور ایثارگران در شرکت ملی پست نیز ضمن خوشامد گویی به میهمانان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این حوزه پرداخت.

دعوت یکی از اساتید دانشگاه و ارائه مباحث پیرامون رویکرد علمی مساله عفاف و حجاب و ضرورت اجرای آن در سطح جامعه و مداحی و مولودی خوانی از برنامه های این نشست بود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر