شرایط دریافت تجهیزات دفاع شخصی؛

مجازات نگهداری و استفاده از اسپری فلفلی بدون مجوز

اسپری‌فلفل دارای ماده شیمیایی یا همان فلفل چیلی است که باعث ایجاد سوزش شدیدی در ناحیه چشم و صورت می‌شود و باعث قرمزی دور چشم و ریزش اشک می شود اسپری فلفل فرد را دچار کوری موقت و تنگی نفس می کند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر مجازات نگهداری و استفاده از اسپری فلفلی بدون مجوز

به گزارش خبر روابط عمومی گروه پاس، مخترع اسپری فلفلی یا همان گاز اشک آور است که یک جوان ۲۹ ساله آمریکایی پس از یک اتفاق ناگوار که همسرش را مورد ضرب و شتم چندین مزاحم قرار می‌گیرد شروع به ساخت یک محلول می کند که بسیار ساده کوچک در عین حال کاربردی می باشد.

اسپری‌فلفل دارای ماده شیمیایی یا همان فلفل چیلی است که باعث ایجاد سوزش شدیدی در ناحیه چشم و صورت می‌شود و باعث قرمزی دور چشم و ریزش اشک می شود اسپری فلفل فرد را دچار کوری موقت و تنگی نفس می کند.

اثر اسپری ها یا فلفل و معمولاً بعد از ۳۰ دقیقه از بین می‌رود.

مجازات نگهداری و استفاده از اسپری فلفل بدون مجوز افراد زیادی قصد نگهداری اسپری فلفل و شکر را بر حسب کاربردی بودند و خطر کمتر دارند متاسفانه بعضی از این افراد اسپری فلفلی و شوکر را بدون داشتن مجوز حمل می‌کنند که طبق قانون این یک تخلف محسوب می‌شود. قانونا فردی که بدون مجوز اسپری فلفل و شوکر را حمل می کند باید به زندان برود و مجازات شود اگر فردی اسپری فلفل را بدون مجوز حمل کند به ۶ ماه تا ۲ سال حبس محکوم می‌شود دریافت مجوز اسپری فلفل و حمل تجهیزات دفاع شخصی دریافت مجوز حمل شوکر و تجهیزات ایمنی مورد نیاز برای دفاع از خود دارای شرایط خاصی می باشد توجه داشته باشید که فقط افراد خاصی که در گروه هدف قرار دارند می توانند مجوز حمل و شوکرداشته باشند .گروه هدف طلافروشان زرگران وکلا پزشکان پرستاران و خانواده‌های نیروهای مسلح گروه هدف هستند و می توانند فرم درخواست تجهیزات دفاع شخصی را پر کند.

پس بقیه چی در این میان برخی افراد دیگری هستند که احتیاج به این تجهیزات دارند اما جزو گروه هدف نامبرده نیستند این عزیزان می توانند در سامانه جامع خدمات حفاظتی و مراقبتی پاس به آدرس www.passgroup.ir ثبت نام کنند و فرم درخواست تجهیزات را تکمیل کنند تا کارشناسان ما پس از بررسی های صورت گرفته با آنها تماس بگیرند و شرایط دریافت تجهیزات را برای آنها شرح دهند.