پیام تسلیت مدیرکل خانه ایثار گران استان تهران به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

اکبر حیدریان مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران با صدور پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه شیعیان و خصوصا خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تسلیت گفت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پیام تسلیت مدیرکل خانه ایثار گران استان تهران  به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر ،اکبر حیدریان مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران با صدور پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه شیعیان و خصوصا خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

"السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابداً ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم ..."

عاشورا، صلابت شجاعت انسان در تجلّی گاه ایمان است.

تاثیر نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آنچنان است که هر سال با فرا رسیدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ‌های تاریخ جوششی تازه می‌یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده‌تر و تشنگان حقیقت را شیفته‌تر می‌سازد.

به راستی که عاشورا، برای همه اعصار و زمانها بر فراز قلّه رسالت احیای امر به معروف و نهی از منکر و جای گرفته است .

اینجانب فرا رسیدن ایام حزن و اندوه و ماه سوگواری حضرت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو تن از یاران فداکار و باوفای ایشان و ایام الله تاسوعا و عاشورای حسینی را حضور مردم خداجو، حق طلب ،شریف بویژه خانوا ده بزرگ ایثار گران کشور تسلیت می گویم و امید است عزاداری همه عاشقان سید الشهدا (ع) مقبول درگاه حضرت احدیت واقع شود.

اکبر حیدریان مدیر کل خانه ایثارگران استان تهران.