در جلسه شورای مرکزی خانه ایثارگران استان تهران مطرح شد؛

نهضت حسینی چراغ راه ایثارگران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون

جلسه شورای مرکزی خانه ایثارگران استان تهران از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات ابوالفتوح رازی مجموعه فرهنگی ولاء شهرری با حضور اعضای این شورا برگزار گردید.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر نهضت حسینی چراغ راه ایثارگران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، جلسه شورای مرکزی خانه ایثارگران استان تهران از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات ابوالفتوح رازی مجموعه فرهنگی ولاء شهرری با حضور اعضای این شورا برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، جناب آقای اکبر حیدریان مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی به تشریح برنامه های انجام شده این خانه پرداختند و عنوان داشتند آمادگی کامل دریافت انتقادات و پیشنهادات اعضای در راستای بهبود وضعیت معیشتی ایثارگران را دارد.

در ادامه آقای مجتبی شاه آبادی از اعضای شورای مرکزی خانه ایثارگران به ایراد سخن پرداختند.

ایشان با اشاره با چگونگی شکل گرفتن اربعین به اهمیت این اجتماع عظیم در این ایام حساس اشاره نمودند. در ادامه آقای شاه آبادی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند خواستار پیگیری و تلاش دولت در راستای ارتقاء سطح زندگی و جایگاه کارکنان دولت به عنوان قشری که بخش اجرایی و تصمیم گیری های کلان و جزء دولت را در دست دارند شد.

آقای مهدی بی باک مشاور مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران در این جلسه به برنامه‌ی گسترده ای که این خانه با همکاری تمامی اعضا انجام شده است پرداختند و عنوان داشتند آنچه دغدغه این مجموعه است برداشتند گام های اساسی در راستای احقاق حق ایثارگران در مجامع داخلی و بین المللی است.

در پایان حضرت آیت الله مرعشی از اعضای این شورا به بررسی ابعاد گسترده قیام عاشورا به خصوص همایش بزرگ پیاده روی اربعین پرداختند و خواستار استفاده سازنده از انتقادات و پیشنهادات مطروح در راستای بهبود عملکرد خانه ایثارگران شدند.