زنگنه در تذکر شفاهی:

حضور همه جناح‌ها درانتخابات نشان می‌دهد رئیس‌جمهور تدارکاتچی نیست

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور جناح‌های گوناگون در انتخابات ریاست جمهوری نشان می‌دهد که رئیس جمهور اختیارات زیادی دارد و تدارکاتچی نیست.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر حضور همه جناح‌ها درانتخابات نشان می‌دهد رئیس‌جمهور تدارکاتچی نیست

به گزارش خبرنگاران جامعه گزارش خبر، محسن زنگنه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: متاسفانه طی هفته های اخیر شاهد هجمه های زیادی به شورای نگهبان بودیم که به هیچ وجه قابل قبول نیست.

وی بیان کرد: البته شخصیت های مختلف و از جناح های گوناگون در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند که کسوت و حضور جناح های سیاسی چند پیام مهم دارد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در وهله اول حضور شخصیت ها و جناح های مختلف در انتخابات ریاست جمهوری نشان می هد همه جناح های سیاسی انتخابات جمهوری اسلامی ایران را سالم و آزاد می دانند.

زنگنه اظهار داشت: از سوی دیگر اکثر جناح ها و شخصیت های مختلف با حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری نشان دادند که اختیارات ریاست جمهوری در حد یک تدارکاتچی نیست و رئیس جمهور اختیارات زیادی دارد.

وی اظهار داشت: علاوه بر این اکثر افرادی که در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند، به وضع موجود نگاه منتقدانه ای دارند و معتقدند اختیارات رئیس جمهور زیاد است و با این اختیارات می توان مشکلات کشور را حل و فصل کرد.