کتاب گویا داستان‌های شاهنامه منتشر شد

اپلیکیشن ایران‌صدا، کتاب گویا داستان‌های شاهنامه فردوسی را به طور رایگان منتشر کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر کتاب گویا داستان‌های شاهنامه منتشر شد

به گزارش خبر روابط عمومی ایران صدا؛ برنامه قصه‌های سرزمین من، روایت شنیدنی از شاهنامه فردوسی است که با روایت دلنشینی مریم نشیبا گوینده پیشکسوت رادیو و بازی جمعی از بازیگران رادیو در ایران‌صدا به صورت. رایگان قابل دریافت است.

شاهنامه بزرگ‌ترین کتاب به زبان پارسی است که در همه جای جهان مورد توجه قرار گرفته و به بسیاری از زبان‌های زنده جهان ترجمه شده است.

به گزارش روابط عمومی ایران‌صدا و فضای مجازی معاونت صدا؛ علاقه‌مندان می‌توانند از این پس از طریق دریافت اپلیکیشن رادیو، به پایگاه کتاب گویا دسترسی داشته و از محتوای آن به صورت آنلاین و آفلاین استفاده کنند.

ایران‌صدا یک برنامه اینترنتی در حوزه رادیو است که زیر نظر معاونت صدا فعالیت می‌کند، مخاطبان علاقمند به رادیو می‌توانند آرشیو رادیو و برنامه‌های پخش شده در این رسانه را از طریق این اپلیکیشن پیگیری کنند.

این برنامه از بخش‌های متعددی تشکیل شده است که یکی از بخش‌های پر مخاطب آن به کتاب‌های گویا اختصاص دارد که با همکاری بهترین و مجرب‌ترین گوینده‌ها و دوبلر ها تولید می‌شود.

معاونت صدا با طراحی، اجرا و انتشار این برنامه دست به دست حوزه کتاب داده است تا هر چه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی را در میان مخاطبان رادیو جا بیاندازند.

علاقه مندان جهت مطالعه این کتاب می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانیiranseda.irبه صورت رایگان دریافت کنند

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر