عطر جهاد طنین انداز «لامرد» و «مُهر» شد

به همت مرکز جهادی و نیکوکاری طلایه‌داران ظهور کشور، قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان تهران و سپاه سید‌الشهدا(ع) استان تهران، شهرستان‌های لامرد و مُهر در جنوب فارس به عطر جهاد و سازندگی معطر شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر عطر جهاد طنین انداز «لامرد» و «مُهر» شد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، سال‌هاست افتخارشان تحویل سال در مناطق محروم است. دغدغه رفع محرومیت نمی‌گذارد جهادگران عید را در تهران باشند. این تحویل سال جهادی، دیگر برایشان یک منش و دلبستگی است.

هادی جهانگیری، رئیس قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان تهران در این زمینه می‌گوید: روحیه جهادی پیشران موفقیت‌های جهشی است، این حقیقتی است که سال‌هاست مشاهده می‌کنیم.

وی می‌افزاید: جهادگران قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان تهران، مرکز جهادی و نیکوکاری طلایه‌داران ظهور کشور، قرارگاه پهنه‌ای سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران و سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با انگیزه و شوق خدمت‌رسانی بیشتر از سال‌های قبل، صدها کیلومتر طی کردند و خود را به شهرستان‌های «لامرد» و «مُهر» در جنوب استان فارس رساندند.

رئیس قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان تهران خاطرنشان می‌کند: قرارگاه جهادی آتش به اختیار لامرد در برپایی خدمات جهادی، هم‌افزایی و همکاری گسترده‌ای با ما داشت.

جهانگیری همچنین گفت: همزمانی بهار بندگی و طراوت سال نو نیز نه‌تنها مانع‌ جهادگران نشد که رغبت به جهاد را افزود. جهادگران ما از قشر جوان و نوجوان هستند و خودسازی همزمان با کار جهادی را یک اصل برای خود قرار داده‌اند. خدمات جهادی بسیاری در عرصه‌های مرمت و بازسازی مدارس، خدمات ثبت احوال، مشاوره‌های حقوقی و اقدامات و مسابقات فرهنگی انجام شد، جا دارد اشاره کنم که ظهور این نوجوانان و جوانانِ عاشق جهاد، خدمت و معنویت، از معجزات انقلاب است.

مهدی رفیعی، رئیس مرکز جهادی و نیکوکاری طلایه‌داران ظهور کشور نیز با بیان اینکه همت و فرهنگ جهادی سبب شکوفا شدن استعدادهای درونی جوانان شده و دستاوردهای گسترده‌ای در پی داشته است، خاطرنشان می‌کند: برای جهادگران در مناطق محروم لامرد و مهر، خودسازی، خدمت‌رسانی و عشق جهاد به هم آمیخته بود، من معتقدم تفکر و روحیه جهادی این جهادگران، مسیر و عامل تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی درباره اردوی جهادی لامرد و مُهر بیان داشت: هماهنگی، همکاری و هم‌افزایی از ارکان موفقیت کار جمعی است و در همین راستا پس از حضور در لامرد، جلساتی میان جهادگران و برخی مسئولان برگزار شد. دیدار و گفت‌وگو در نشست‌هایی با امام جمعه، نماینده لامرد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار لامرد، فرماندار مُهر، مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل کمیته امداد، مدیرکل ثبت احوال و نیز مدیرکل بهزیستی لامرد موجب افزایش همدلی و هماهنگی‌ها برای خدمت جهادی شد.

رئیس مرکز جهادی و نیکوکاری طلایه‌داران ظهور کشور می‌افزاید: مسئولان شهر در این نشست‌ها، قدرشناس حضور جهادگران بودند و از روحیه خدمت جهادی در ماه مبارک رمضان و ایام عید نوروز تقدیر کردند.

رفیعی گفت: نوسازی و بازسازی به همراه طراحی و نقاشی تخصصی و حرفه‌ای 8 مدرسه، برپایی میز ثبت احوال؛ صدور شناسنامه و کارت ملی و انجام بیش از 1000 خدمت ثبت احوال، ارائه مشاوره‌های حقوقی، غرفه خدمات عکاسی، مرمت و بازسازی یک باب خانه نیازمند، اجرای برنامه‌های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان و توزیع بسته‌های معیشتی از جمله طرح‌های جهادی است که انجام شد.

وی علاوه‌بر این اظهار داشت: فعالیت دیگر ما، آموزش شبکه‌سازی جهادی و مولد‌‌سازی ظرفیت‌ها به گروه‌های جهادی لامرد در راستای خدمت‌رسانی به نیازمندان و نیز مشاوره در حوزه اشتغال جهت توانمندسازی افراد بود.

رئیس مرکز جهادی و نیکوکاری طلایه‌داران ظهور کشور بیان می‌دارد: جهادگران برای اجرای برنامه‌های جهادی، خود را به روستاهای لامرد و مهر می‌رساندند و عطر جهاد را منتشر می‌کردند.

گفتنی است، مرکز جهادی و نیکوکاری طلایه‌داران ظهور و قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان تهران برگزیده ویژه برنامه جشن رمضان شبکه پنج سیما و حائز تندیس آرمان در عرصه جهادی، اجتماعی و محرومیت‌زدایی و نیز حائز تندیس یادبود جشنواره رمضان بوستان لاله شدند.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

اشتغال‌زایی پایدار، ارزش آفرینی مواد معدنی و تأمین مواد اولیه صنعت فولاد کشور

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

میلاد فرخ پور

میلاد فرخ پور

فعال حوزه انفورماتیک

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

صدیقه طباطبایی

صدیقه طباطبایی

خبرنگار تحلیلی گزارش خبر

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

محمد تقی ناصریراد

محمد ناصریراد

فعال رسانه، مستندساز و منتقدِ سینما

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها