اثبات ناتوانی اسراییل در محافظت از خودش عملیات وعده صادق

قاسمیان کارشناس ارشد مسایل غرب آسیا گفت: عملیات وعده صادق ایران، ناتوانی اسراییل در محافظت از خودش را ثابت کرد اما جمهوری اسلامی ایران سیلی محکمی به اسراییل زد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر اثبات ناتوانی اسراییل در محافظت از خودش عملیات وعده صادق

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، روح الله قاسمیان کارشناس ارشد مسایل غرب آسیا و استاد دانشگاه در نشست هم اندیشی تحلیل عملیات صادق در شهرستان لامرد اظهار کرد: پس از «وعده صادق» در معادله مقاومت توازن وحشت عوض شده بطوری که ترس و وحشت در اسراییلی ها بوجود آمده و خیلی از خانه های مردم خالی از سکنه و برای خروج از اسراییل چندین برابر نسبت به قبل صف بسته اند.

قاسمیان گفت: ایران تهدیدهای پیاپی قدرت های بزرگی همچون اروپا، آمریکا و اسراییل را به چالش کشیده و بدانید تاکنون این مهم سابقه نداشته که ایران بیش از ۲هزار کیلومتر عملیات موشکی و آن هم از ده استان کشور حمله موشکی به سمت اسراییل انجام دهد، تا مردم ما اقتدار، غرش و سیلی محکم و دندان شکن نظام را به اسراییل خبیث بشنوند.

او بیان کرد: اسراییل مورد هجمه بزرگترین حمله موشکی و پهبادی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و هیمنه و ابهت و بازدارندگی اش را از دست داده، اما حمایتی از سوی شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار نگرفت.

وی، در رابطه با سیلی سوم که ایران در عرصه ایران هراسی اروپایی ها، آمریکایی ها و اسراییلی ها، ایران را به عنوان یک هراس نگاه می کنند تاکید کرد: ما، ایران هراسی را تبدیل به ایران دوستی کرده ایم و این باعث شادی و شور و نشاط مردم آزاده دنیا بویژه مردم مظلوم فلسطین و غزه شده است.

قاسمیان با بیان این مطلب که به دشمنان اصلی خودمان چندین بار حمله کرده ایم و و بعد از جنگ جهانی دوم چنین حمله ای بی سابقه بوده تصریح کرد: حمله به عین الاسد بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در خاورمیانه و در کشور عراق که باعث حیرت جهان شد،‌ زدن آرامکو عربستان بزرگترین غول نفتی و انرژی دنیا که قدرت و دقت ایران را در پی داشت، سرنگونی هواپیمای بدون سرنشین و رادارگریز آمریکایی ها در خلیج فارس، و تنبیه صهیونیست ها که تراز نظامی جمهوری اسلامی را به جهانیان فهماندیم و در آخر «وعده صادق» که دستاوردی بزرگ به اندازه دفاع مقدس بهمراه داشت همگی پاسخی دندان شکن به استکبار جهانی و چهل سال تحریم ایران بود.

وی بیان کرد: ما به منطقه فوق استراتژیک نواتیم، مرکز عملیات های f35، مرکز تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونسیتی و مکانی دست‌نیافتنی در اسراییل موشک زده ایم که امنیت پایگاه نواتیم از کاخ سفید مهم تر است زیرا این مکان برای اسراییلی ها بسیار مهم و حیاتی است و عملیات وعده صادق ناتوانی اسراییل را برملا کرد.

این نویسنده کتاب با بیان این مطلب که جمهوری اسلامی ایران ۱۰ درصد توان نظامی و موشکی خود را پای کار آورده و بهترین پدافند ضدموشکی دنیا را مورد اثابت موشک های خود قرار داده خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران از پهبادهای یک دهه قبل خود در این عملیات استفاده کرده و به دلیل اینکه موشک های ما مرتبا در حال به روز شدن و از رده خارج شدن بود به سمت اسراییل فرستادیم‌ اما این ۱۰ کشور صددرصد توان نظامی خود را پای کار آوردند و باز هم شکست خوردند.

دکتر قاسمیان با طرح این سوال که آیا اسراییل به جمهوری اسلامی ایران حمله می کند یا خیر، تصریح کرد: اسراییلی ها ترسوترین آدم های کره زمینند و دو برگه برنده دارند، یک امتیاز بزرگ مالی اقتصادی از اروپا و آمریکا و دیگری حمله نکردن به رفح در جنوب غزه است که اختلاف بین مقامات ارشد سیاسی شان نیز بالاست.

وی گفت: اسراییل برای آمریکا آن فرزند نامشروع قبلی نیست و همانند قبل از آنها حمایت نمی کنند و ما هم به آمریکایی ها و اسراییلی ها هشدار داده ایم که اگر دست از پا خطا کنند اینبار محکم تر، قاطعانه تر و با قدرت بیشتر و با موشک های با ضریب و قدرت تخریب کننده بالاتر پاسخ دندان شکن تر از قبل خواهیم داد.

این استاد دانشگاه گفت: دشمن به دنبال تجزیه کشورهای منطقه بود اما حالا مشاهده می کنیم که ورق برگشته و این نعمات به برکت، دستاوردهای موشکی و به برکت خون شهدای مقاومت، شهدای مدافع حرم، مدافع امنیت، و سردار سلیمانی و یاران باوفایش است که به چنین امنیتی رسیده ایم.

به گزارش صابری زاده خبرنگار لامردی، آقای قاسمیان در پایان این آیین تصریح کرد: به اعتراف خود آمریکاییها هر بحرانی در منطقه خاورمیانه بدون جمهوری اسلامی ایران حل شدنی نیست و اگر معادله ای در حال تشکیل باشد با معادله مقاومت صورت خواهد گرفت.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

اشتغال‌زایی پایدار، ارزش آفرینی مواد معدنی و تأمین مواد اولیه صنعت فولاد کشور

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

میلاد فرخ پور

میلاد فرخ پور

فعال حوزه انفورماتیک

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

صدیقه طباطبایی

صدیقه طباطبایی

خبرنگار تحلیلی گزارش خبر

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

محمد تقی ناصریراد

محمد ناصریراد

فعال رسانه، مستندساز و منتقدِ سینما

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها