فرماندار بافق در جلسه تکریم و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان بافق؛

اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تعهدات خود درقبال ورزش شهرستان بافق را انجام دهد

ابوالقاسم دهقان با تاکید براینکه اداره کل ورزش و جوانان استان می بایست با توجه به اعتبارات و بودجه یک سری تعهدات در قبال ورزش شهرستان بافق انجام دهد گفت مدیران ذیربط باید پاسخگوی مسائل ورزش شهرستان بافق بوده و نسبت به اختصاص اعتبارات و تسهیلات ورزشی به باشگاهها و هیئتهای ورزشی توجه ویژه ای معمول دارند

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تعهدات خود درقبال ورزش شهرستان بافق را انجام دهد

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر؛ فرماندار بافق در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان بافق، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات 18 ماهه سرپرست سابق این مجموعه ، با توجه به دغدغه هیئت های ورزشی و باشگاه ها و ورزشکاران بافقی گفت یک سری انتظارات و توقعات جدی و منطقی در ورزش شهرستان وجود دارد که می بایست از سوی مسئولین ذیربط به آن توجه شود و افزایش انگیزه و امید و پویایی ورزش کاران و ورزش دوستان بویژه جوانان را موجب گردد .

فرماندار گفت: ورزشکاران بافق در رشته های مختلف همچون: هندبال؛ کاراته ؛ بدنسازی ؛ موتورسواری ،شطرنج؛ تیراندازی با کمان؛ و بویژه ورزش باستانی سرآمد استانی و بلکه کشوری هستند. موفقیت و کسب مدالهای مختلف ورزشکاران بافقی افتخارات ماندگاری را در تاریخ ورزش به ثبت زسانده است. علاقمندان و ورزشکاران بافق از انگیزه اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و همین امر ؛ مسئولیت مدیران ورزش شهرستان استان و کشور را در توجه ویژه به خواسته های آنها سنگین تر می کند.

وی ضمن قدردانی از زحمات سرپرست سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان از سرپرست جدید پیگیری جذب اعتبار و بودجه هیئتهای ورزشی و نیز دو موضوع مورد مطالبه جدی ورزشکاران اسب سواری و موتور سواری شهرستان خواستار شد و تاکید کرد همه عزیزان مسئول و بویژه مسئولان ورزش استان باید برای پروژه های نیمه تمام ورزش شهرستان برنامه و مسیری هدفدار داشته باشند تا بزودی شاهد بهره برداری آنها باشیم و مورد استفاده جامعه ورزشی قرار گیرد.

فرماندار بافق یکی از دغدغه های هیئت موتوری سواری شهرستان را بیان کرد و گفت برای ایجاد پیست موتور سواری در شهرستان بافق باید متولی امر مشخص شود، اداره ورزش و جوانان باید متولی پیست مورد نیاز را به هیئت موتورسواری معرفی کند. در این راستا فرمانداری و سایر ادارات هم مساعدت خواهندکرد.

دهقان یکی دیگر از دغدغه ورزشکاران شهرستان را تامین مالی برای تیمهایی که شایسته حضور در مسابقات ملی و استانی هستند عنوان کرد و افزود: شهرستان بافق نخبگان ورزشی متعددی در رشته های مختلف را پرورش داده لذا باید با یک برنامه منسجم ورزشکاران وتیم های ورزشی را برای اعزام به مسابقات ملی و استانی مختلف ورزشی آماده کنند.

وی با تاکید براینکه اداره کل ورزش و جوانان استان میبایست با توجه به اعتبارات و بودجه یک سری تعهدات در قبال ورزش شهرستان بافق انجام دهد گفت: مدیران ذیربط باید پاسخگوی مسائل ورزش شهرستان بافق بوده و نسبت به اختصاص اعتبارات و تسهیلات ورزشی به باشگاهها و هیئتهای ورزشی توجه ویژه ای معمول دارند.

رئیس شورای ورزش شهرستان بافق در پایان اظهار امیدواری کرد انشاءالله با همت همراهی همگان شاهد موفقیتهای بیش از پیش ورزشکاران پر افتخار بافق در سال ۱۴۰۳ باشیم.

در ادامه احمد ،هاشمی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه شهرستان بافق یکی از دو شهرستان و قطب ورزشی استان برشمرد و :گفت شهرستان بافق در زمینه ورزش در استان سرآمد میباشد و این مدیون همت ورزشکاران بافقی هیاتهای ورزشی و باشگاه ورزشی آهن است.

هاشمی یکی از این رشتههای سرآمد را ورزش زورخانه ای و پهلوانی شهرستان بافق عنوان کرد و افزود هنرنمایی باستانی کاران شهرستان بافق در مسابقات بین المللی به تایید و تحسین مقام معظم رهبری رسیده است.

وی تصریح :کرد شهرستان بافق در سایر رشتهها از جمله هندبال تیراندازی باکمان و در سطح ملی و استانی سرآمد است و ظرفیتهای خوبی برای رشد و تعالی دارد لذا باید نگاه ویژه ای به ورزش این شهرستان شود که حمایتهایی هم انجام شده است. معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در پایان ضمن تکریم و تقدیر از خدمات و نقش سرپرست سابق اداره ورزش بافق در اعتلا و پیشرفت ورزش شهرستان برای سربلندی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان آرزو موفقیت کرد و خواستار حمایت مسئولان و هیئتهای ورزشی شهرستان از وی شد.

در پایان از زحمات 18 ماهه احسان توکلی سرپرست سابق اداره ورزش و جوانان بافق تکریم و تقدیر شد و سمیه ایزدیان به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

انتقاد تند فرماندار در بدو ورود به جلسه و اینکه چرا حاجی حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه حضور ندارد تا پای درد دل روسا و نایب رئیسان هیات‌های ورزشی بنشیند از نکات بارز و برجسته این جلسه بود

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

میلاد فرخ پور

میلاد فرخ پور

فعال حوزه انفورماتیک

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

صدیقه طباطبایی

صدیقه طباطبایی

خبرنگار تحلیلی گزارش خبر

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها