حضور متفاوت فعالان حوزه‌های گردشگری استان فارس در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از حضور قطعی و متفاوت فعالین حوزه‌های گردشگری، سرمایه‌گذاری و صنایع‌دستی این استان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران خبر داد و تأکید کرد: امسال استان فارس با استراتژی اجرای طرح «مثلث نور» و با شعار «فارس به شما خوش‌آمد می‌گوید» در نمایشگاه گردشگری پایتخت حضور دارد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر حضور متفاوت فعالان حوزه‌های گردشگری استان فارس در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمد ثابت اقلیدی بابیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده متراژ غرفه استان فارس در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران نزدیک به یک هزار مترمربع است، افزود: حضور فارس در نمایشگاه امسالِ پایتخت ازنظر غرفه آرایی و همچنین تولید محتوا متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس بیان کرد: میراث فارس با استراتژی اجرای طرح مثلث نور و شعار «فارس به شما خوش‌آمد می‌گوید» میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه گردشگری تهران خواهد بود.

ثابت اقلیدی با تأکید بر منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به مباحث گردشگری و نام‌گذاری شیراز به‌عنوان سومین حرم اهل‌بیت (ع) اجرای طرح «مثلث نور» را یکی از برنامه‌ها و ایده‌های مهم برای توسعه گردشگری مذهبی و زیارتی استان به‌ویژه شهر شیراز دانست و افزود: این مثلث بین سه شهر مذهبی مشهد، قم و شیراز به وجود می‌آید تا بتوانیم در جذب زائران داخلی و خارجی توفیق بیش‌تری داشته باشیم. دکتر ثابت اقلیدی بیان کرد: شیراز عنوان سومین حرم اهل‌بیت (ع) رادار است و برای میزبانی از زائران به مفهوم واقعی باید برنامه‌ریزی‌ها متفاوت‌تر و گسترده‌تر باشد.

او رونمایی از کمپین «مثلث نور» را یکی از برنامه‌های اصلی غرفه فارس در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران عنوان کرد و افزود: درواقع هدف از رونمایی این کمپین توسعه اندیشه‌ای نوین در راستای توسعه ارتباطات و مبادلات گردشگری مذهبی سه حرم مطهر حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع)، حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت احمد بن موسی شاه‌چراغ (ع) در شهرهای مشهد، قم و شیراز است.

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس ادامه داد: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران ۲۳ بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می‌یابد و تا ۲۶ بهمن‌ماه ادامه دارد و غرفه فارس در سالن ۳۸b این نمایشگاه واقع‌شده است.

ثابت اقلیدی در ادامه ضمن تقدیر از حمایت‌ها و همکاری ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی استان برای حضور متفاوت فارس در نمایشگاه گردشگری پایتخت گفت: جا دارد از حمایت‌های بیشمار استاندار محترم فارس، تولیت محترم حرم مطهر شاهچراغ (ع)، شهرداری شیراز، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، شرکت پتروشیمی شیرازو همکاری جامعه هتلداران استان فارس و مراکز و واحدهای اقامتی استان، انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی فارس، بنیاد فارس شناسی، دانشگاه شیراز، میزهای ملی عشایر و ادبی، اتحادیه تعاونی‌های صنایع دستی استان، انجمن صنفی مرمتگران، شهرداری ایزدخواست و شهرستان‌های فیروز آباد و کازرون همچنین بنیاد فارس‌شناسی و پژوهشگاه میراث فرهنگی حضور هنرمندان صنایع دستی و فعالین حوزه گردشگری و سرمایه‌گذاری تقدیر و تشکر داشته باشیم.

او همچنین به حضور گروه اقوام و گروه‌های هنری و موسیقی آیینی و اجرای برنامه‌های فاخر در غرفه نمایشگاهی فارس اشاره کرد و گفت: طبق پیش بینی‌های انجام شده در این نمایشگاه ورک شاپ‌های صنایع دستی در غرفه استان فارس اجرا می‌شود و هنرمندان به صورت زنده محصولات دست سازشان را تولید و ارایه خواهند کرد.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها