امام جمعه بافق در نماز جمعه این هفته

خطیب جمعه بافق بر ضرورت مدیریت صحیح بر فضای مجازی تأکید کرد

امام جمعه بافق در پی رهنمون های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مبنی بر رها بودن مدیریت فضای مجازی، در خطبه های اولین نماز جمعه سال 1400 بر ضرورت مدیریت صحیح بر فضای مجازی تأکید کرد..
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر خطیب جمعه بافق بر ضرورت مدیریت صحیح بر فضای مجازی تأکید کرد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، امام جمعه بافق در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به گسترش فضای مجازی گفت : متاسفانه امروز فضای مجازی قتلگاه نوجوانان و جوانان شده است ودر شهر ما به مراتب بدتر است وی متذکر شد : استفاده از اینترنت یک هشدار و زنگ خطر است و در شهر بافق بر اساس آمار داده شده نسبت به جمعیت، از کل کشور بیشتر است.

حجت‌الاسلام سید عباس حسینی، امام جمعه بافق همچنین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به دیدار ائمه جمعه با رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از مطالبی که به رئیس جمهور گفته شد این بود که چرا اجازه می‌دهند نمایندگان مجلس به نفع خود مدیرانی را عزل یا نصب کنند در حالی که رهبر معظم انقلاب بار‌ها گفتند که نماینده نباید در این خصوص دخالتی داشته باشند.

او افزود: نکته دوم بحث مدیرانی بود که نسبت به فرهنگ اسلام و ارزش‌های اسلامی بی اعتقاد هستند که به صورت قاطع گفته شد اگر مدیری اینگونه است باید با او برخورد و حذف شود و از سرزنش کنندگان هراسی نباشد.

حسینی بیان کرد: نکته سوم بحث مدیرانی بود که ترک فعل دارند و به وظایف خود به درستی عمل نمی‌کنند، مدیرانی که میز و صندلی را اشغال کردند و کار مفیدی انجام نمی‌دهند که باید با آن‌ها نیز طبق قانون برخورد شود و در صورت نیاز حذف شوند.

وی نکته بعدی مطرح شده در این دیدار را بحث معیشت و مسکن و خودرو عنوان کرد که به صورت جدی از رییس دولت مطالبه شد و مقرر شد بر هزینه‌ها نظارت جدی انجام و از افزایش صعودی قیمت‌ها جلوگیری شود.

خطیب جمعه بافق در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: موضوع دیگر این بود که اگر شما دولتمردان، دغدغه عفاف و حجاب دارید، باید اول از بدنه دولت و ارگان‌ها شروع کنید.

او با اشاره به موضوعات مطرح شده با رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بحث صیانت از فضای مجازی مطرح شد، چراکه امروز فضای مجازی قتلگاه نوجوانان و جوانان ما شده است.

حسینی خاطرنشان کرد: این موضوع مطرح شد که چرا برخی از نمایندگان ما در آستانه انتخابات طرح‌های سنگینی را به دولت محول می‌کنند، فقط برای اینکه دیده شوند و رأی بیاورند.

با توجه به اینکه با این پروژه‌های بدون کارشناسی، هزینه‌های سنگینی بر دوش دولت می‌گذارند که از بیت المال است.

امام جمعه بافق با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در دیدار با ائمه جمعه کشور نیز گفت: جایگاه و اهمیت مردم، رسیدگی به خواسته‌های مردم و بیان ویژگی‌های این مردم، از تاکید‌های رهبر معظم انقلاب است.

حسینی گفت: ویژگی اول مردم کشور ما دینداری آنان است و ویژگی دوم ، وفاداری آن‌ها به نظام جمهوری اسلامی است چرا که مردم در طول این ۴۵ سال ثابت کردند که به کشور، ولی فقیه، نظام و انقلاب وفادار هستند و در صحنه‌ها حضور پر رنگ داشتند و حمایت کردند.

او خاطر نشان کرد: مردم ما به برکت دین مبین اسلام، صبور هستند چراکه سختی‌ها و نابسامانی‌ها را می‌بینند، اما صبوری می‌کنند و باز هم در صحنه هستند.

امام جمعه بافق ادامه داد: مردمداری ائمه جمعه و دلسوزی برای مردم، از تاکیدات رهبر معظم انقلاب بود که امام جمعه باید حامی مردم و دلسوز آن‌ها باشد.

امام جمعه بافق محور بعدی فرمایش رهبر معظم انقلاب موضوع غزه عنوان کرد و افزود : امروز مردم غزه، اسلام را به تمام دنیا معرفی کردند و تمام دنیا مبهوت این هستند که چگونه مردم مسلمان غزه می‌توانند در برابر ابرقدرت‌ها دوام بیاورند با توجه به اینکه امروز 100 روز از بمباران شهید کردن مردم مظلو غزه و فلسطین گذشته اما هنوز رژیم صهیونیستی نتوانسته به اهداف خود برسد .

امام جمعه بافق اظهار داشت: امروز قدرت، دست مردم غزه و فلسطین و حزب الله است و به لطف انقلاب اسلامی ایران و رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب، تمام ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان دنیا بیدار شدند و امروز روباه صفتان عالم در حال رسوا شدن هستند.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها