وزیر سابق اطلاعات:

ترس دشمن از شهید سلیمانی بیشتر از سردار سلیمانی

علوی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شهید حاج قاسم برای دشمن خطرناک‌تر از خود حاج‌قاسم است و دشمن فکر نمی کرد که شهید کردن حاج قاسم منجر با تکثیر حاج‌قاسم در تمام دنیا بشود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ترس دشمن از شهید سلیمانی بیشتر از سردار سلیمانی

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر سیدمحمود علوی عضو مجلس خبرگان رهبری و وزیر سابق اطلاعات که به منظور میلاد سراسر نور حضرت فاطمه زهرا (س)، و تولد امام خمینی (ره) و چهارمین سالگرد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در حسینیه ابوفاضل شهر لامرد سخنرانی می کرد به شخصیت بارز و خدمات مادرانه حضرت زهرا(س) اشاره کرد و گفت: حضرت زهرا(س) در مقابل مولا علی(ع) و پیامبر مهربانی ها زیباترین عواطف انسانی را به کار می برد بطوریکه در دوران مکه غم زدای رسول خدا بود و در عرصه های نبرد حضور پیدا می کرد و زخمی ها را معالجه می نمودند.

او گفت: حضرت زهرا(س) یک مادر باعاطفه برای حسنین و زینبین بود و پس از همسریِ برای مولا علی(ع) ولایت مداری فداکار، دلسوز و مهربان بود.

دکتر علوی با بیان این موضوع که فرمایش مولاعلی (ع) است که حضرت زهرا(س) را نه خشمگین کردم و کاری را که دوست نداشت هیچ وقت تحمیل نکردم و زهرا هم هیچ وقت برای من اخم و ناراحتی نکرد اظهار کرد: حضرت زهرا(س)برای علی یک چهره نشاط آفرین بود، و هر وقت به چهره حضرت زهرا نگاه می کرد اندوه و غم از دل و جانش پاک می شد.

وی ادامه داد: حضرت زهرا(س) یک الگویی به تمام معنی است و فرهنگ برخورد با دختر و زن را متحول کرد و از یک موجود که به خاطر آن ننگ می دیدند باعث شد که می توان با یک زن راه های تعالی به سوی خداوند سبحان و بهشت را طی کرد.

مکتب امام خمینی (ره) در تداوم فرهنگ ناب محمدی و علوی بود

عضو مجلس خبرگان رهبری در بخشی دیگر از سخنان خود به پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(‌ره) اشاره کرد و گفت: پیشرفت و آبادانی این منطقه، به برکت نهضت و قیام خمینی کبیر بود و همین امر باعث محرومیت زدایی و آبادانی این منطقه شد.

وی افزود: نهضت امام باعث شد تا فرهنگ مردمان این منطقه عوض شود زیرا مکتب امام (ره)در تداوم فرهنگ ناب محمدی و علوی بود و انسان هایی تربیت یافته در مکتب امام همانند مقام معظم رهبری را پرورش یافت و فرهنگ مقام معظم رهبری عزیزانی همچون سردار سلیمانی را تربیت کردند.

وی ادامه داد: مکتب شهید سلیمانی تداوم مکتب محمدی، علوی، فاطمی، حسنی و حسینی است و در حقیقت می توان گفت که مکتب شهید سلیمانی تداوم مکتب خمینی و خامنه ای است و باید مکتب حاج قاسم را که در ادعا نیست بلکه در عمل است را به خوبی نشان داد.

وزیر سابق اطلاعات با بیان این مطلب که مکتب شهید سلیمانی چارچوب مشخصی دارد و ایشان پیرو راهبرد جذب حداکثری که مدنظر مقام معظم رهبری بود انجام وظیفه می کرد اظهار کرد: حاج قاسم چتر ولایت را گسترده همه مردم می دانست و هیچ فرقی برایش نمی کرد چه اصلاح طلب و چه اصولگرا و همه را به یک چشم می دید و بدانید اگر همه مردم را خودی دانستیم در مکتب حاج قاسم هستیم.

وی گفت: نبوغ حاج قاسم از زمان جبهه متبلور شد، و با توانمندی و اندیشه راهبردی خود امنیت را در منطقه و تا مرز پاکستان برقرار کرد و با صحبت و زبان نرم با اشرار آنان را به شغل کشاورزی دعوت کرد و ایشان کار ریشه ای کرد و امنیت را برقرار کرد.

او تصریح کرد: حاج قاسم در عرصه نظامی گری نیز از عجائب روزگار بود زیرا هم جنگ را طراحی می کرد و هم در میدان بود و نبرد را به پایان می رساند و نام حاج قاسم بیشتر از خود حاج قاسم دشمنان را به ترس وا داشته است.

از همه جریان های سیاسی برای حضوری پرشور در انتخابات دعوت می شود

دکتر علوی به برگزاری انتخاباتی پرشور در اسفندماه جاری اشاره کرد وگفت: باید فعال و پرصلابت در انتخابات حضور داشت و حتی دیگران را به حضور در این میدان سیاسی کشور که ضامن نبوغ سیاسی است دعوت کرد تا دشمنان ناامید شوند.

وی افزود: امید است در این منطقه تمامی کاندیدا تایید صلاحیت شوند و همه مردم با حضور پرصلابت خود پای صندوق بیایند
و با حضور خود پیوستگی به نظام را همانند ادوار گذشته نشان دهند.

او گفت: ابراز پیوستگی ما به نظام است و ما سرباز ولایت هستیم و هر دلخوری وناراحتی که باشد نمی توانیم از نظام و انقلاب جدا شویم و امید است همه به دعوت رهبر عزیزمان لبیک گفته و پای صندوق رای حاضر شویم.

فضای تهمت و دروغ پردازی تکرار نشود

وی خاطرنشان کرد: انتخابات امری طبیعی ست و همانند بازی فوتبال برد و باخت دارد و در صحنه سیاست باید به بلوغ سیاسی رسید و به انتخاب شما مردم احترام می گذاریم، انسانیت و تقوی و مسایل شرعی را رعایت کرده تا مردم با نگاه کارکرد کاندیدها در یک فضایی برادرانه انتخاب کنند.

علوی گفت: باید نسبت به مسایل شرعی و اخلاقی پایبند بود و برد همراه با مسایل شرعی برکت دارد و نباید له کردن و کوبیدن کاندیدای دیگر را تکرار کنیم، بلکه باید برنامه ها را اعلام کنیم و مردم به اخلاق و ادب رای می دهند و فضای تهمت و دروغ پردازی تکرار نشود.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها