نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس:

بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور است

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور است، گفت: با افتتاح و ارائه خدمات درمانی این بیمارستان نیاز به اعزام هیچ بیماری برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به سایر شهرها نیست.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور است

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، حسین حق وردی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با وبدا، درباره افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار اظهار داشت: بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار یکی از بزرگترین پروژه های بیمارستانی استان تهران و کشور است که متاسفانه احداث، تکمیل و تجهیز آن طولانی شده و 34 سال است که کلنگ اولیه آن به زمین زده شده اما روند ساخت، تجهیز و تکمیل آن طولانی شد که با اهتمام شخص آیت الله رئیسی فردا افتتاح و به بهره برداری می رسد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس با تاکید بر اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار یکی از مطالبات اساسی مردم غرب استان تهران بود، گفت: امروز مردم شهریار شاهد تحقق یکی از مطالبات اساسی خود در دولت مردمی آیت الله رئیسی هستند البته این پروژه در به روز شدن استاندارهای بهداشتی درمانی غرب استان تهران موثر است اما کافی نیست.

وی افزود: شهرستان شهریار یک میلیون جمعیت دارد و به واسطه مرکزیت قرار گرفتن این شهرستان، بیماران شهرهای اطراف همچون رباط کریم، قدس، ملارد و بهارستان نیز به این شهرستان مراجعه می کنند که باید گفت سرانه بهداشتی ما پاسخگوی جمعیت ما نیست.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس با تاکید بر اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار یکی از مجهزترین بیمارستان های کشور است، گفت: با افتتاح و خدمات درمانی این بیمارستان نیاز به اعزام هیچ بیماری برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به سایر شهرها نیست چرا که این بیمارستان همه خدمات را در اختیار بیماران قرار می دهد.

دکتر حق وردی با تاکید بر اینکه در دولت آیت الله رئیسی توسعه زیر ساخت ها بهداشتی و درمانی از جمله زیر ساخت های بیمارستانی سرعت بیشتری یافته است، گفت: از آغاز به کار دولت سیزدهم، حدود 700 تخت به مجموع تخت های بیمارستانی غرب استان تهران اضافه شده است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر