نشست بررسی سند تحولی یزد نوین؛

مهمترین محور‌ اساسی سند تحولی یزد نوین در حوزه فرهنگی

مسئول مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان یزد در نشست تبیین عمومی سند یزد نوین که با حضور جمعی از مسئولین و فرهیختگان بافق با هدف رایزنی و تبیین عمومی سند یزد نوین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برگزار شد؛ به ارائه توضیحاتی در خصوص این سند یزد تحولی و مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان یزد پرداخت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر مهمترین محور‌ اساسی سند تحولی یزد نوین در حوزه فرهنگی

به گزارش پایگاه خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر، مسئول مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان یزد در نشست تبیین عمومی سند یزد نوین که با حضور جمعی از مسئولین و فرهیختگان بافق با هدف رایزنی و تبیین عمومی سند یزد نوین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق برگزار شد؛ به ارائه توضیحاتی در خصوص این سند یزد تحولی و مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان یزد پرداخت.

اکرم فداکار در این نشست گفت: هدف جلسه تبیین نگاه متفاوت به سند یزد نوین است تا روح یزد نوین مورد توجه قرار گیرد

وی حوزه فرهنگ را یکی از محور‌های اساسی سند تحولی یزد نوین عنوان کرد و افزود: با توجه به تفاوت دیدگاه‌ها نسبت به حوزه فرهنگ و تنوع موضوعات این حوزه، تدوین برنامه فرهنگی کار سختی بوده و اهتمام به تدوین برنامه پیشرفت فرهنگی یزد شایسته تقدیر است.
وی در ادامه به اهمیت و ضرورت تدوین برنامه مذکور اشاره و بر بازبینی مجدد پیش نویس این برنامه از طریق تجمیع نظرات و پیشنهادات افراد صاحب نظر در حوزه فرهنگ تاکید کرد.

این مسئول اظهار داشت: سند یزد نوین با نگاه نوآورانه و با مشارکت نخبگان، بخش خصوصی و بدنه اداری در ۱۵ محور تحولی با ۱۸۰ پروژه اقدامی تعریف شده که اجرای آن فصل جدیدی از توسعه استان را رقم می‌زند.

مسئول مرکز راهبردی با اشاره به نگاه ویژه استان به دو حوزه «فرهنگ» و «محیط زیست» تصریح کرد: این دو حوزه، از اهمیت ویژه ای برخوردارند چرا که باید روح حاکم بر هر تصمیمی برای توسعه در بخش‌های مختلف، مبتنی بر دو اصل فرهنگ و محیط زیست باشد.
در ادامه این نشست توضیحاتی در بخش های کشاورزی؛ معدن؛ آموزش و پرورش ؛و .. توسط مسیولین مربوطه بیان شد و بر عدالت محوری تاکید شد .

مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان یزد اردیبهشت ماه سال جاری با ابلاغ مهران فاطمی، استاندار یزد، برای کنترل و پایش سند تحولی یزد نوین راه اندازی شده است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر