رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در قرارگاه دانشگاهی جوانی جمعیت؛

اهمیت تداوم اقدامات ارزشمند انجام شده در حیطه جوانی جمعیت با برنامه ریزی منسجم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در سی و ششمین نشست قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه، با تقدیر از اقدامات ارزشمند صورت گرفته در این حیطه، بر تداوم این امر با برنامه ریزی منسجم در مجموعه تاکید کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر اهمیت تداوم اقدامات ارزشمند انجام شده در حیطه جوانی جمعیت با برنامه ریزی منسجم

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر «سید وحید حسینی» در سی و ششمین نشست دانشگاهی قرارگاه جوانی جمعیت که صبح امروز، بیست و چهارم آبان برگزار شد، ضمن پیگیری مصوبات نشست های پیشین این قرارگاه دانشگاهی، روند اجرای برنامه ها و سیاست های جوانی جمعیت در واحدهای زیرمجموعه دانشگاه در شیراز و شهرستان های فارس را جویا شد.

او با تاکید اهمیت رسیدگی و پیگیری مسایل رفاهی کارکنان دانشگاه افزود: مبحث جوانی جمعیت موضوعی ملی و کاری بزرگ و ارزشمند است که به کمک تامین منابع مالی و تلاش و همت همگانی، تحقق اهداف آن تسریع می یابد.

مسوول ارشد حوزه سلامت فارس برنامه ریزی برای ترغیب و تشویق دانشجویان و کارکنان در زمینه امر مقدس ازدواج، تشکیل خانواده و فرزندآوری را از مهم ترین موضوعاتی عنوان کرد که در راستای اجرای سیاست های جوانی جمعیت و تحکیم خانواده باید به آن توجه شود.

دکتر حسینی با تقدیر از تلاش های انجام شده در واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای جوانی جمعیت گفت: در این زمینه اقدامات گسترده و با ارزشی در سطح دانشگاه انجام شده است، اما ضرورت دارد این اقدامات با همت و جدیت بیشتر دنبال شده و با برنامه ریزی منسجم، تداوم و توسعه یابد.

معاونان و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده در واحدهای زیرمجموعه دانشگاه و اجرای مصوبات نشست های پیشین قرارگاه دانشگاهی جوانی جمعیت به حاضران ارایه دادند.

این نشست، صبح امروز بیست و چهارم آبان 1402، با حضور رئیس، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس بسیج جامعه پزشکی فارس، نمایندگان سازمان های بیمه گر و اعضای قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، برگزار شد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر