یک رویداد ملی ورزشی در لامرد؛

مسابقات والیبال بانوان کشور در لامرد

مسابقات لیگ دسته دو والیبال بانوان کشور به میزبانی شهرستان لامرد در حال برگزاری است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر، صادق فالی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد در حاشیه این بازی ها که در پیش ازظهر امروز دوشنبه در سالن چندمنظوره شهید سلیمانی شهرستان لامرد برگزار شد به خبرنگار ما گفت: در این دوره از مسابقات تیم هایی از آذربایجان شرقی، قزوین، گیلان، و تیم های پویای لامرد و شهابی لامرد حضور دارند که در نهایتا دو تیم به مرحله نهایی صعود می کنند.

وی گفت: برگزاری این بازی ها در این مکان ورزشی مورد تایید هیئت داوران و ناظرین فدراسیون والیبال بود.

طاهره بهرام زاده نائب رییس هیئت والیبال استان فارس که در این آیین شرکت کرده بود یه خبرنگار مهر گفت: دو تیم از استان فارس در این دوره از مسابقات (لیگ دسته دو والیبال کشور) شرکت کرده اند که تیم های شهابی لامرد و پویای لامرد از استان فارس حضوری فعال داشته اند که در این دوره واقعا خوب بازی کردند.

وی ضمن تشکر و قدردانی از مسولین شهرستان لامرد که در برپایی این مسابقات تمام تلاش و کوشش خود را به خرج دادند قدردانی نمود و گفت: سطح مسابقات لیگ والیبال خیلی بالاست و حرفه ای شده که تفاوت چندانی بین لیگ دو، یک و برتر ندارد.

فالی افزود: این بازیها از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۶ آبانماه برگزار خواهد شد و در نهایت دو تیم اول و دوم به لیگ دسته یک راه خواهند یافت.

فالی رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان لامرد در پایان اظهار کرد؛ مرحله رفت این دوره از مسابقات در ۲۱مهرماه به میزبانی شهر نوشهر برگزار شده بود.

گفتنی است؛ این بازیها از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۶ آبانماه برگزار خواهد شد و در نهایت دو تیم اول و دوم به لیگ دسته یک راه خواهند یافت.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر