با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد؛

آئین بهره برداری از بخش MRI بیمارستان شهدای سلامت نی ریز

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، آئین بهره برداری از بخش MRI بیمارستان شهدای سلامت نی ریز برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر آئین بهره برداری از بخش MRI بیمارستان شهدای سلامت نی ریز

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این آئین که با حضور امام جمعه شهرستان نی ریز، نماینده مردم شهرستان ‌های نی‌ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی، رئیس هیات مدیره گروه دارویی برکت و جمعی از مسوولان شهرستان نی ریز برگزار شد، گفت: این دستگاه MRI از به روزترین دستگاه ‌های موجود در کشور است که با نصب و بهره برداری از این دستگاه در بیمارستان شهدای سلامت نی ریز، علاوه برای ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی، از اعزام بیماران به مرکز استان نیز جلوگیری می ‌شود.

دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» افزود: تامین و آماده سازی فضای فیزیکی و زیرساخت های مورد نیاز برای بهره برداری از بخش ام آر آی این بیمارستان، با همکاری و مساعدت مسوولان وزارت بهداشت، پیگیری های نماینده مردم شهرستان ‌های نی‌ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی، شرکت فولاد غدیر، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز و تلاش مسوولان شهرستان نی ریز محقق شده است.

او با تاکید بر استفاده از ظرفیت مسوولیت اجتماعی شرکت ها و معادن مطابق تکلیف قانونی در سطح شهرستان ها، ابراز امیدواری کرد که با همکاری بیش از پیش مسوولان شهرستان، این امر در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی به مردم محقق شود.

در حاشیه این آئین، دکتر هاشمی اصل با حضور در بخش های مختلف بیمارستان شهدای سلامت نی ریز، در جریان روند ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت و در خصوص چالش های مطرح شده با مسوولان و کارکنان به تبادل نظر پرداخت.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر