هلال احمر فارس بر سکوی اول امداد و نجات کشور ایستاد

در نخستین جشنواره ابوالفضل العباس (ع) سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، استان فارس با کسب پنج مقام اول و برتر بر سکوی نخست امداد و نجات کشور در سال 1401 ایستاد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر هلال احمر فارس بر سکوی اول امداد و نجات کشور ایستاد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، بر اساس ارزیابی های صورت پذیرفته توسط سازمان امداد و نجات هلال احمر و شاخص های آماری در این حوزه و همچنین عملکرد موفق معاونت امداد و نجات هلال احمر فارس در پاسخگویی سریع و با کیفیت به تمامی عملیات های مختلف امدادی استانی، ملی و فراملی ، حسین درویشی مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس به عنوان مدیرعامل برتر سال 1401 در حوزه سازمان امداد و نجات برگزیده شد که در این جشنواره از سوی ریاست این سازمان مورد تقدیر قرار گرفت.

مهدی خوبیار معاون امداد و نجات هلال احمر استان فارس نیز در این جشنواره به عنوان معاون امداد و نجات برتر کشوری منتخب و از تلاش های شبانه روزی و عملیاتی وی در حضور مدیران امدادی کشور تقدیر گردید.

جمعیت هلال احمر استان فارس علاوه بر این، موفق به کسب سه رتبه برتر کشوری دیگر شد.

بر این اساس مسعود گل کاری و محمود قادری به ترتیب به عنوان رئیس اداره لجستیک و پشتیبانی برتر کشور و فرمانده عملیاتی برتر تیم جستجو و نجات هلال احمر فارس در زلزله ترکیه برگزیده شدند. همچنین اهدا بالاترین مقام داوطلبی امدادی (ایثار) به هاشم کشاورز مربی و نجاتگر تخصصی امداد کوهستان هلال احمر فارس از دیگر افتخارات کسب شده توسط هلال احمر فارس در این جشنواره بود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر