رفع نقص ۲چاه آب در شهرستان لامرد؛

۲چاه آب شرب وارد مدار آبرسانی شهرستان لامرد شد

ظرف چهار روز گذشته تا کنون با هزینه ای افزون بر ۴۱۰میلیون تومان دو چاه آب شرب در شهرستان لامرد (دهشیخ و علامرودشت) وارد مدار آبرسانی شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ۲چاه آب شرب وارد مدار آبرسانی شهرستان لامرد شد

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر،ظرف چهار روز گذشته تا کنون با هزینه ای افزون بر ۴۱۰میلیون تومان دو چاه آب شرب در شهرستان لامرد (دهشیخ و علامرودشت) وارد مدار آبرسانی شد.

یکی ا‌ز چاه های آبرسانی علامرودشت راه اندازی و به مدار بهره برداری رسید؛

آرش عسکری مدیریت آبفای شهری شهرستان لامرد اظهار کرد: به دلیل سوختن پمپ چاه در عمق ۲۲۵ متری در یکی از چاه های شهر علامرودشت با طراحی و مهندسی مجدد چاه با هزینه ای بالغ بر ۱۹۵ میلیون تومان با تلاش بی وقفه پرسنل فنی و تاسیسات آبفا لامرد و علامرودشت و با امکانات موجود نسبت به راه اندازی پمپ و چاه اقدام و در مدار بهره برداری مجدد قرار گرفت.

چاه آب دهشیخ و کره موچی مجددا وارد مدار آبرسانی شد؛

عسکری ادامه داد: به دلیل خوردگی لوله های چاه آب روستای دهشیخ و کره موچی از توابع بخش مرکزی لامرد و همچنین سوختن و از کار افتادن الکتروپمپ این چاه، اکیپ فنی و تاسیسات آبفا لامرد ضمن خریداری و تعویض الکتروپمپ لوله های آبدهی چاه را تعویض کردند.

وی گفت: راه اندازی مجدد این چاه با هزینه ای بالغ بر ۱۵۵ میلیون تومان شده که چاه مذکور مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت و هزینه های چرثقیل و... نیز قریب به ۵۰ میلیون تومان برآورد شده که هزینه براورد شده نهایی راه اندازی این دو چاه جمعا ۴۱۰میلیون تومان می باشد.

عسکری در پایان؛ از کلیه پرسنل تلاشگر بهره برداری، مدیریت بهره برداری و مالی پشتیبانی قدردانی کرد وگفت: تمام تلاش خود را در راستای به حداقل رساندن مشکلات ناشی از کم آبی انجام می‌دهیم ولی این امر بدون همیاری شهروندان امکان پذیر نیست.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر