بهسازی و توسعه معابر روستای دشتی شهرستان لارستان

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لارستان از بهسازی و توسعه معابر روستای دشتی در این شهرستان به مساحت 10 هزار مترمربع خبر داد و بیان داشت: این طرح توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان اجرا گردید.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بهسازی و توسعه معابر روستای دشتی شهرستان لارستان

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، محمد هادی میزان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان از اجرای 10 مترمربع آسفالت معابر روستای دشتی از بخش صحرای باغ لارستان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.

میزان همچنین اظهار داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و قیر مشارکتی با همکاری دهیاری ها انجام شده است.

به گفته وی ، امسال در دومرحله بیش از 22000 مترمربع از مساحت معابر در این روستا قیرپاشی وآسفالت گردیده و عملیات زیرسازی آن توسط بخشداری و دهیاری و شورای اسلامی روستا انجام شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان در ادامه گزارشی از عمران روستایی در این شهرستان ارائه داد و از اجرای طرح های بهسازی روستایی با اعتباری بالغ بر 101 میلیارد ریال خبر داد و گفت: این طرح ها شامل 3700 مترطول تک لبه و کانیو 28 هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت ، 670 مترمکعب دیوار حائل و بازنگری و تهیه طرح های هادی (جمعا57 پروژه) که جهت 35 روستا از محل اعتبارات ارزش افزوده ،سیل و ملی با جمع کل اعتبار 144 میلیارد ریال ( چهارده میلیارد و چهارصد میلیون تومان) انجام شده است.

به گفته مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان ، واگذاری و تعیین تکلیف 308قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن و واجد شرایط در روستاها از دیگر عملکردهای شاخص در این شهرستان است .

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر