در آیین تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از کارکنان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه؛

تاکید بر نقش عملیاتی و معنوی نیروهای اورژانس 115 در بحران ها

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همراهی دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، با حضور در مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه، از کارکنان این حوزه به نمایندگی از کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی استان تقدیر و بر نقش عملیاتی و معنوی نیروهای اورژانس 115 در بحران ها و خدمت رسانی حیاتی به مردم تاکید کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر تاکید بر نقش عملیاتی و معنوی نیروهای اورژانس 115 در بحران ها

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر «سید وحید حسینی» در این آیین ضمن تبریک به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی، از تلاش و خدمت رسانی شبانه روزی کارکنان اورژانس به ویژه در بحران هایی نظیر کرونا، سیل و زلزله به مردم قدردانی کرد.

او یادآور شد: کارکنان اورژانس در خط مقدم خدمت رسانی در تمامی بحران ها خوش درخشیدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین طی ارتباط بی سیمی با نیروهای اورژانس، این روز را به تلاشگران این حوزه تبریک گفت و برای آنان آرزوی سلامتی کرد.

دکتر «محمدجواد مرادیان» رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه نیز به نمایندگی از این مجموعه، ضمن قدردانی از حمایت های رییس دانشگاه و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مهم ترین دغدغه های کارکنان این حوزه را بیان کرد.

از دیگر برنامه های رییس دانشگاه در این بازدید، حضور در پایگاه اورژانس شهری صدرا و تبریک روز اورژانس و فوریت های پزشکی به کارکنان این مرکز بود.

این آیین ظهر امروز یکشنبه، بیست و ششم شهریور، به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی، در مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز واقع در پردیس صدرا برگزار شد و «ابوذر پاریزی» مدیر روابط عمومی دانشگاه دکتر سید وحید حسینی رییس دانشگاه را همراهی می کرد.