مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد؛

افزایش 200 میلیون تنی به ذخایر سنگ آهن مرکزی

تفاهم‌نامه اخیر شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران با سازمان انرژی اتمی ایران در حوزه معادن ناریگان سبب شد تا حدود 200 میلیون تن سنگ به ذخایر شرکت اضافه شود که وقوع این اتفاق، مورد توجه شرکت‌های دیگر همچون فولاد مبارکه اصفهان و گل‌گهر سیرجان قرار گرفت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر افزایش 200 میلیون تنی به ذخایر سنگ آهن مرکزی

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: با اقدامات خوبی که در شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران انجام شده است، مشکلات زیرساختی برای تولید حل شده است و 200 میلیون تن سنگ به ذخایر شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران نیز اضافه شده است.

سید حجت کاظمی در حاشیه برگزاری نمایشگاه روایت خدمت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، گفت: خوشبختانه مجمع شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران به خوبی برگزار شد و تکالیف مطرح شده در مجمع شرکت هم در موعد مقرر انجام می‌شود.

کاظمی با بیان اینکه در شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران به دنبال تکمیل زنجیره فولاد هستیم، گفت: در آینده این شرکت باید تولیدکننده آهن اسفنجی، محصولات آهنی و شمش‌های فولادی باشد، اقدامی که در گذشته مورد بی‌توجهی قرار گرفت و باعث جاماندگی این شرکت از دیگر هم‌ردیفان خود شد.

وی گفت: به لحاظ تأمین زیرساخت در شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران برای تولید مشکلی نداریم. امور فیزیکی پروژه آهن اسفنجی در حال انجام است و تأمین مالی این پروژه هم انشاالله به شکل مناسبی انجام می‌گیرد.

کاظمی تصریح کرد: تفاهم‌نامه اخیر شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران با سازمان انرژی اتمی ایران در حوزه معادن ناریگان سبب شد تا حدود 200 میلیون تن سنگ به ذخایر شرکت اضافه شود که وقوع این اتفاق، مورد توجه شرکت‌های دیگر همچون فولاد مبارکه اصفهان و گل‌گهر سیرجان قرار گرفت.

منبع:صدآنلاین