برگزاری مراسم بدرقه زائران کربلا اعزامی با قطارهای رجا

شرکت حمل و نقل ریلی رجا در راستای تسهیل سفر زائران اربعین حسینی به کربلا، با اختصاص ظرفیت حداکثری قطارها، برنامه‌ریزی گسترده‌ای را برای جابه‌جایی و ارائه خدمت به مسافران تدارک دیده‌ است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری مراسم بدرقه زائران کربلا اعزامی با قطارهای رجا

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، علیرضا علی‌سلیمانی -عضو هیأت مدیره و معاون اجرایی شرکت رجا- در مراسم بدرقه زائران اربعین اعزامی با قطارهای شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا که در روز یک‌شنبه 5 شهریورماه 1402 در ایستگاه راه آهن تهران برگزار شد، گفت: قطارهای این شرکت برای جابه‌جایی زائران اربعین حسینی از تاریخ‌ 28 مرداد تا 19 شهریور ماه 1402، در مسیرهای تهران، مشهد، کرمان، زاهدان به مقصد خرمشهر حرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه شرکت رجا در طول مدت یاد شده تعداد 137 سیر خواهد داشت، افزود: در مجموع 50 هزار صندلی برای زائران محترم تدارک دیده شده که 39 هزار صندلی از آن‌ها به صورت فوق‌العاده تأمین شده است.

علی سلیمانی با اشاره به اینکه تاکنون 60 درصد ظرفیت صندلی‌های تأمین شده برای زائران اربعین فروش رفته است، خاطرنشان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد امسال با افزایش مسافر مواجه بوده‌ایم و امیدواریم طی روزهای آینده سایر بلیت‌های این قطارها نیز به فروش برسد.

معاون اجرایی شرکت رجا اعلام کرد: هم‌و‌طنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهای بلیت، ساعت حرکت و سایر اطلاعات مرتبط با سفر با قطارهای رجا می‌توانند از طریق تلفن 1539 به صورت شبانه‌روزی تماس حاصل کرده یا به سایت این شرکت به نشانی: www.raja.ir مراجعه کنند.