برپایی میز خدمت پاسخگویی به کارکنان مرکز آموزشی درمانی نمازی

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از برپایی میزخدمت ویژه کارکنان بیمارستان نمازی، در ششمین روز از هفته دولت خبر داد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برپایی میز خدمت پاسخگویی به کارکنان مرکز آموزشی درمانی نمازی

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر «اسمعیل اسکندری» با اعلام این خبر گفت: در این برنامه که با حضور دکتر «محمود نجابت» مشاورعالی رییس دانشگاه، دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «محمدجواد راعی» معاون غذا و داروی دانشگاه، در تالار اقبال بیمارستان نمازی برگزار شد، مسوولان دانشگاه به درخواست های کارکنان این مرکز آموزشی درمانی پاسخ دادند.

او با اشاره به پیگیری برای تداوم برپایی میز خدمت پاسخگویی مسوولان دانشگاه به دغدغه های مردمی و کارکنان حوزه های مختلف دانشگاه در طول سال، این اقدام را فرصتی مناسب برای تحقق رسالت های مجموعه سلامت نسبت به مخاطبان درون سازمانی و برون سازمانی عنوان کرد.

دکتر اسکندری ادامه داد: در همین راستا، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد برای تسریع در رفع چالش ها و دغدغه های کارکنان بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی، با برپایی میز خدمت در این مراکز، از نزدیک در جریان دغدغه های کارکنان قرار بگیرد.

در این برنامه که ظهر امروز، ششم شهریور، در بیمارستان نمازی برگزار شد، کارکنان بیمارستان، دغدغه‌ها، نظرات و پیشنهادات خود در حوزه های مختلف را با مسوولان دانشگاه در میان ‌گذاشتند.