بازدید کارشناس پژوهشکده سوانح طبیعی کشور از روستای رنجکو جهرم

حیدریان ، کارشناس پژوهشکده سوانح طبیعی کشور از روستای رنجکو جهرم از توابع بخش مرکزی شهرستان جهرم بازدید کرد ، این برنامه در معیت دنان از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس به همراه دلشاد رئیس گروه فنی و اجرایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم انجام گرفت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بازدید کارشناس پژوهشکده سوانح طبیعی کشور از روستای رنجکو جهرم

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، این کارشناسان به ارزیابی مناطق آسیب دیده از حوادث در این شهرستان پرداختند و با تاکید بر لزوم تسهیلگری بنیاد مسکن و ایجاد هماهنگی با بانک‌ها بر لزوم شتاب بخشی به اجرای طرح های ترمیم حوادث تاکید کردند.

صمد کارگر فرد، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم در حاشیه این بازدید با گرامیداشت سال مهار تورم و رشد تولید گزارشی از عملکرد این نهاد در سالی که گذشت ارائه داد و بیان داشت: بنیاد مسکن از همه ظرفیتهای پیش رو برای توسعه روستایی و محرومیت زدایی دراین شهرستان بهره گیری خواهد کرد.

کارگر فرد اضافه کرد: اجرای طرح های هادی روستایی در بیش از 20 روستای این شهرستان با اعتباری معادل 272 میلیارد و 649 میلیون ریال از جمله عملکردهای سالی که گذشت در شهرستان جهرم است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جهرم خاطر نشان کرد: این طرح ها در سال گذشته در روستاهای بخش سیمکان ، بخش کردیان و بخش مرکزی شهرستان جهرم اجرا شده است.

وی همچنین از پرداخت تسهیلات مسکن روستایی به مبلغ 848 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: تشکیل پرونده و معرفی 66 نفر جهت اخذ تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستائی به مبلغ 16 میلیارد و 500 میلیون ریال ، تشکیل پرونده و معرفی 85 نفر جهت اخذ تسهیلات قرض الحسنه جهت تکمیل واحد های احداثی و تشکیل پرونده و معرفی متقاضیان و اخذ تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستائی موضوع تفاهم نامه فی مابین کمیته امداد ، بنیاد مستضعفان ، سپاه و بنیاد مسکن از دیگر اقدامات سال گذشته بنیاد مسکن است.