توسعه ظرفیت پست و خط 230 کیلوولت کازرون به بهره برداری رسید

همزمان با هفته دولت همزمان با هفته دولت ، طرح افزایش ظرفیت پست 230 کیلوولت کازرون و پست مدولار کازرون 4 طی مراسمی به بهره برداری رسید.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر توسعه ظرفیت پست و خط 230 کیلوولت کازرون به بهره برداری رسید

بخ گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، فرشاد فرامرزی معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای فارس در مراسم افتتاح این طرح که با حضور فرخ زاده معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس و هیات همراه ترتیب یافت اجرای این طرح را زمینه ساز تامین برق پایدار و مطمین در شهرستان کازرون و مناطق همجوار دانست.

فرامرزی با بیان مشخصات این طرح اضافه کرد: توسعه ظرفیت پست 230 کیلوولت کازرون با 720 میلیارد ریال سرمایه گذاری به سرانجام رسید ، عملیات اجرایی طرح یاد شده سال گذشته آغاز شد و اکنون به مرحله بهره برداری رسید. برای احداث این طرح یک دستگاه ترانسفورماتور 160 مگاولت و 8 دستگاه کلید سکسیونر به کار گرفته شده است.

معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای فارس رکورد یکساله در اجرای این طرح و خط انتقال آن را شاخصی قابل توجه دانست و افزود: ما وظیفه توسعه شبکه انتقال را به عهده داریم ، نگهداشت این شبکه به رغم هزینه هایی که دارد در دستور کار است و از همه ظرفیت های قانونی برای تامین و انتقال برق استفاده می شود.

فرامرزی همچنین ، هفته دولت را فرصتی برای بیان خدمات دولت و تبیین دستاوردهای دولت خدمتگزار در عرصه کار و تلاش جهادی توصیف کرد و گفت: در این هفته شاهد بهره برداری از 13 طرح تامین و انتقال برق در استان فارس با سرمایه گذاری 10 هزار و 167 میلیارد ریال و همچنین هفت طرح در استان بوشهر و جنوب کشور با سرمایه گذاری 3 هزار و 220 میلیارد ریال خواهیم بود.

محمد فرخ زاده معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس هم در حاشیه این مراسم با تقدیر از خدمات شرکت برق منطقه ای فارس ، توسعه زیر ساخت های اقتصادی و عمرانی را زمینه ساز توسعه گردشگری و شتاب در توسعه سایر بخش ها دانست.